wtorek, 19 listopada 2013

Propozycje na weekend 23-24 listopada 2013 r. (CN)

Choć wiem, że weekend zawsze się rozpoczyna w piątek, ale jak wszyscy wiemy, najciekawiej dzieje się w sobotę, jak i w niedzielę, tak więc czas na przegląd najciekawszych propozycji Cartoon Network na czwarty weekend listopada.

Zwyczajny serial:

Emisja: Weekendy: 11:00 i 11:55

W tym tygodniu:

Sobota: odc. 4x29 - Family BBQ/odc. 4x33 - World's Best Boss 

Mordechaj próbuje zawiązać nić przyjaźni z ojcem Małgosi i tym samym, doprowadzić do ukończenia konkursu rzutu kulami/Ekipa Parkowa chce dostarczyć Bensonowi kubek z nazwą "Najlepszy szef na świecie".

Niedziela: odc. 4x34 - Last Meal/odc. 4x20 - Fool me Twice.

Atleta chce spróbować wszystkich dań, zanim przejdzie na dietę/Mordechaj, Rigby i Benson chcą wygrać wielką nagrodę podczas mistrzostw gier wideo w Japonii. 

Gormiti:

odc. 1x21 - The Face in the Sand

Emisja: Sobota: 13:05 

Póki co brak opisu, ale po obejrzeniu odcinka po angielsku w ciągu tego tygodnia, postaram się zamieścić krótki opis tego odcinka.

Looney Tunes Show:

odc. 2x15 - Black Widow

Emisja: Sobota 15:35, Niedziela: 7:00

Lola i Bugs oglądają film o Czarnej Wdowie, niestety dziewczyna Bugsa gubi naszyjnik zabrany z szafki jej mamy, przez co prosi królika o odnalezienie go. Tymczasem Daffy i Porky wyjeżdżają na tygodniowy urlop do Meksyku, ale zamiast wsiąść do autobusu jadącego do Acapulco, jadą autobusem do Tacapulco. Za uprawianie nudyzmu obaj bohaterowie trafiają do więzienia.

Niesamowity świat Gumball'a

odc. 2x38 - Plan

Emisja: Sobota: 16:00, Niedziela: 7:25 

Dzieci Watterson'ów myślą nad Planem wybawienia z kłopotów ich mamy. 

Ben 10: Omniverse

odc. 4x01 - Food around the Corner 

Emisja: Sobota: 16:25, Niedziela: 7:45

Gośćmi specjalnymi tego odcinka, będzie prawdopodobnie rodzina pcheł, spokrewniona z jednym z drugoplanowych bohaterów Zwariowanych Melodii - Antonim Pchłą (Anthony A. Flea), który w kreskówce Robert'a Clampett'a - An itch in time z 1943 r. wykonywał piosenkę Food around the corner. W tym odcinku, po pokonaniu Inkurzjańskiego Imperium Ben i Rook będą musieli się zmierzyć z pchłami, zagrażającymi Bellwood.


Pora na przygodę:

odc. 5x06 - Jake the Dad

Emisja: Sobota: 17:25, Niedziela: 8:40

Panna Jednorożek rodzi dzieci Jake'a. Jake chcąc być dobrym ojcem, stara się je chronić. Jednak bycie ojcem w jego przypadku staje się męczące.

Kino Cartoon Network: 

Emisja: Soboty/Niedziele 9:05, 18:10


W tym tygodniu:

Mój kumpel z wf-u jest małpą: Szkolny musical zwierząt (My Gym Partner is a Monkey: Animal School Musical)

Jake Czepiak życzy sobie u magicznej ryby szkolnego musicalu. Niestety główny bohater nie umie rymować, więc jego przyjaciele będą musieli Mu pomóc, poczuć chęć do rymowania. Animowana parodia Disney'owskiego musicalu - High School Musical.


Nowy Scooby-Doo: Nowe dreszczowce Scooby'ego (The New Scooby-Doo Movies - The Dynamic Scooby-Doo Affair)

Scooby-Doo  w tym odcinku spotyka Batmana i Robina. 

Lego Star Wars: Kroniki Yody (Lego Star Wars: Yoda Chronicles)

Epizod 1: The Empire Strikes Out

Epizod 2: The Menace of Sith (Groźba Sith'ów)

Brak opisów na ten temat.Level Up:

Emisja: Sobota/Niedziela: 19:50

odc.1x15 - Smoczek (Acid Splittin' Mini Dragon)/odc.1x16 - Weekend z chompirem (Hampire Weeknight)

Kiedy Wyatt spędza czas z młodszym bratem Angie, Dante i Lyle muszą się zmierzyć z nowym wrogiem, przybranym w formę małego smoczka/Maldark wysyła Chompira na Ziemię (stwora po części wampira, po części chomika), gdzie zostaje uwolniony w szkole przez przypadek przez Angie.


No i to tyle z zapowiedziami na ten weekend dla Cartoon Network! O Boomerangowskich propozycjach na weekend napiszę jutro, albo w czwartek!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz