piątek, 10 marca 2017

Nowe odcinki Zwyczajnego serialu w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Regular Show in SpacePo kilkumiesięcznej przerwie do Cartoon Network wraca Zwyczajny serial z premierowymi odcinkami ostatniego ósmego sezonu.


W marcu Cartoon Network rozpocznie emisję finałowego sezonu „Zwyczajnego serialu”. Będzie to ostatnie spotkanie z niebieską sójką Mordechajem, hiperaktywnym szopem Rigby’m i pozostałymi pracownikami parku, który należy do Papcia. Po przyjęciu z okazji ukończenia szkoły przez Rigby'ego, pracownicy parku próbują odnaleźć się w nowych warunkach i opanować wszechobecny chaos. Na horyzoncie pojawia się również nieznany dotąd, tajemniczy wróg, z którym będą musieli sobie poradzić.
źródło: http://satinfo24.pl/marzec-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/

Przypomnę, że za dubbing do serialu odpowiada obecnie studio SDI Media Polska, w reżyserii Joanny Węgrzynowskiej-Cybińskiej. W głównych rolach występują: Piotr Bajtlik (Mordechaj), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Rigby), Przemysław Stippa (Benson), Miłogost Reczek (Hop), Jakub Wieczorek (Atleta), Waldemar Barwiński (Papcio), Michał Głowacki (Duch Piątka) oraz Lidia Sadowa (Ilenka).

Premiera nowych odcinków serialu już od poniedziałku 13 marca o 20:35 w Cartoon Network. Nowe odcinki w emisji do środy 29 marca.

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz