środa, 22 marca 2017

Boomerang zapowiada dwa nowe seriale

Znalezione obrazy dla zapytania boomerang tvKanał Boomerang przygotowuje dwa nowe seriale – oparty na klasycznej historii „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” oraz remake popularnej  animacji studia Hanna-Barbera pt. „Odlotowe wyścigi”. Premierę obu propozycji zapowiedziano na czerwiec.

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Dorothy and the Wizard of Oz Boomerang“Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to komediowy serial fantasy oparty na serii klasycznych powieści L. Franka Bauma. Akcja rozpoczyna się krótko po tym, jak Dorotka i jej przyjaciele pokonują Złą Czarownicę z Zachodu. Królowa Ozma mianuje Dorotkę księżniczką Szmaragdowego Miasta. Nowa władczyni wykonuje swoje obowiązki z zapałem, odwagą i zadziornością, które okażą się bardzo przydatne w zarządzaniu chaotycznym królestwem. Oz jest pełne czarownic, czarodziejów, Manczkinów, Latających Małp i innych mistycznych stworzeń. Kiedy magia trafia w niepowołane ręce, do akcji wkracza księżniczka Dorotka, która z radością broni mieszkańców przed niebezpieczeństwem.Znalezione obrazy dla zapytania Wacky Races Boomerang„Odlotowe wyścigi” to remake klasycznej animacji studia Hanna-Barbera, w którym powrócą znani i lubiani bohaterowie oraz ich oryginalne pojazdy. Penelopa Samwdzięk w Konpkompakcie to urocza dama obdarzona inteligencją i wdziękiem, które czynią z niej niezwyciężonego kierowcę. W trakcie wyścigu Penelopa zajmuje się głównie ratowaniem innych uczestników z opresji. Jej najlepszy przyjaciel, Piękny  Piotruś, ma wielkie serce i jeszcze większe ego, co daje mu niezachwianą wiarę we własne możliwości. Za kierownicą Rakietowca znów zasiądą Dick Dastardly i Muttley – para niegodziwców, którzy nie cofną się przed niczym, aby zająć pierwsze miejsce w wyścigu. Do ścigającej się ekipy dołączy również Ponura Dwójka w Kombihorrorze, czyli ponurym pojeździe skrywającym zionącego ogniem smoka. Nie zabraknie również nowych bohaterów, którzy wezmą udział w zwariowanej rywalizacji.


 Nasze dwa nowe seriale pojawią się w doskonałym momencie, w którym umacniamy pozycję Boomeranga jako drugiego po Cartoon Network flagowego kanału dla dzieci. Obie propozycje znakomicie wpisują się w naszą ramówkę. Jesteśmy przekonani, że spodobają się zarówno naszym nowym jak i dotychczasowym fanom. – mówi Patricia Hidalgo, Chief Content Officer, EMEA Kids & International Kids Strategy, Turner.

“Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” oraz „Odlotowe wyścigi” dołączą do bogatej oferty programowej Boomeranga, złożonej z rodzinnych, zabawnych seriali, takich jak „Tom i Jerry Show”, „Wyluzuj, Scooby Doo!”, „Królikula”, „Grizzy i lemingi” oraz „Jaś Fasola”.

źródło: http://bajkitv.pl/boomerang_zapowiada_dwa_nowe_seriale-t63287

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz