piątek, 31 marca 2017

Nowe odcinki Clarence'a w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania ClarenceMieszkający w Aberdale chłopak oraz jego paczka zapraszają na nowe odcinki serialu Clarence do Cartoon Network.


Clarence niezmiennie próbuje zarażać wszystkich dookoła swoim niepoprawnym optymizmem i dobrym humorem. W nowych odcinkach drugiego sezonu główny bohater razem ze swoimi najlepszymi kumplami - Jeffem i Sumo - postanowi pobudzić kreatywność Belsona - największego szkolnego prześladowcy. Ani przez chwilę nie pomyśli, że ta zabawa może się dla niego wyjątkowo źle skończyć. Clarence’a czeka też emocjonująca, pierwsza w życiu wyprawa na ryby oraz wizyta u babci Jeffa. Chłopiec będzie miał też okazję przekonać się, jak to jest mieszkać w hotelu.
źródło: http://satinfo24.pl/kwiecien-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/

Przypomnę, że za dubbing do sezonu 2. serialu odpowiada studio SDI Media Polska. Reżyserem dubbingu jest Tomasz Robaczewski, a w głównych rolach występują: Jan Staszczyk (Clarence), Jan Jakubik (Jeff) oraz Mariusz Czajka (Sumo).

Premiera nowych odcinków serialu już w poniedziałek 3 kwietnia o 15:05. Nowe odcinki w dni powszednie. Z okazji premiery nowych odcinków serialu Cartoon Network wyemituje dzisiaj maraton z tym serialem w godzinach 8:15-15:35. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz