czwartek, 23 marca 2017

Maraton z Atomówkami w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania The Powerpuff Girls 2016Na 12-lecie zakończenia emisji w USA oryginalnej serii Atomówek (z 1999 r.) stacja Boomerang zaprasza widzów na 3,5 godzinny maraton z odświeżoną wersją serii z 2016 r.


Atomówki to trzy dziewczynki obdarzone supermocą. Posiadają wiele zdolności. Między innymi potężną siłę, umiejętność latania oraz superszybkość. Żyją w fikcyjnym mieście Townsville w USA. Każda z dziewczynek jest inna i na swój sposób fascynująca. Piękna rudowłosa Bójka większość czasu spędza myśląc o pokoju na świecie oraz nowej sukience. Brawurka obdarzona jest wybuchowym temperamentem, więc jej żywiołem jest walka. Pomimo że jest małą dziewczynką, może służyć za wzór odwagi i męstwa. Bajka z kolei jest łatwowierna i ciągle płacze. Atomówki zostały stworzone przez naukowca zajmującego się inżynierią genetyczną, profesora Atomusa. Ich misją jest chronienie świata przed złem. Dlatego toczą nieustanną walkę z miejscowymi łotrzykami o zabawnych imionach: Mojo Jojo, Feler Lumpeks, Karakan oraz Amebowce.
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Atom%C3%B3wki 

Przypomnę, że za dubbing do serialu odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Artura Kaczmarskiego. W głównych rolach występują: Julia Kunikowska (Bójka), Natalia Jankiewicz (Bajka), Magdalena Wasylik (Brawurka), Waldemar Barwiński (Profesor Atomus), Stefan Knothe (Burmistrz) i inni

Emisja maratonu tylko w sobotę 25 marca od 11:00 do 14:30. Będzie to zarazem premiera serii w formacie obrazu 14:9 (przyciętym 16:9). Serial ten widzowie mogą oglądać w Cartoon Network.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz