czwartek, 23 marca 2017

Nowe odcinki Pory na przygodę w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Adventure TimePo skończonym sezonie 7. Pory na przygodę nadeszła pora na premierowe odcinki sezonu ósmego tego serialu!

Ósmy sezon „Pory na przygodę” to kolejne perypetie Finna, chłopca, który marzy o tym, by zostać bohaterem i jego najlepszego przyjaciela, mądrego psa Jake’a. W premierowych odcinkach w Krainie Ooo pojawi się nowa postać – Fern, a mieszkańców czekają pojedynki z potworami i spotkania z niebezpiecznymi stworzeniami. Wiele wydarzy się w życiu Fina, który pozna swoją mamę i będzie próbował zrozumieć, w jakim kierunku zmierza ludzkość.
Premierę nowego sezonu poprzedzi emisja specjalnego maratonu pt. „Finn: prawdziwa historia”, który Cartoon Network wyemituje w sobotę 25 marca od godz. 8:15.
źródło: http://satinfo24.pl/marzec-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/ 

Przypomnę, że od sezonu 8. za dubbing do serialu będzie odpowiadać studio SDI Media Polska, a dialogi zostały opracowane przez Piotra Lenarczyka. Na obecną chwilę nie ma informacji co do zmian w obsadzie dubbingowej lub ewentualnego pozostawienia starej obsady dubbingowej w składzie: Grzegorz Drojewski (Finn Martens), Stefan Knothe (Jake), Agnieszka Fajlhauer (Królewna Balonowa), Klementyna Umer (Marcelina, BMO oraz Panna Jednorożek) oraz Wojciech Paszkowski (Szymon Petrikov / Lodowy Król).

Premiera nowego sezonu już od poniedziałku 27 marca o godz. 20:10. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Podczas premiery nowego sezonu zostaną wyemitowane także dwa brakujące odcinki z sezonu 7. (Preboot oraz Reboot).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz