czwartek, 12 stycznia 2017

Pojedynek superbohaterów oraz nowe odcinki Atomówek i Młodych tytanów, akcja! w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Powerpuff Girls vs. Teen Titans GoCartoon Network zaprasza fanów Atomówek i Młodych tytanów, akcja! na premierę specjalnego odcinka crossoverowego i nowych odcinków obu seriali.


16 stycznia z okazji premiery nowych odcinków seriali „Atomówki” i „Młodzi Tytani: Akcja” Cartoon Network wyemituje specjalny odcinek - „Pojedynek superbohaterów”, w którym postaci z obu kreskówek połączą siły. Największy wróg Atomówek – groźny Mojo Jojo teleportuje się do miasta, w którym mieszkają Młodzi Tytani i porwie kilku z nich do swojej nowej kryjówki. Dziewczynki podążą w ślad za nim. Początkowo będą chciały rywalizować z Tytanami i udowodnić, kto jest lepszy, ale ostatecznie razem z Robinem, Gwiazdką i Ravenem spróbują pokonać Mojo Jojo i uratować porwanych.
Codzienność Młodych Tytanów nigdy nie jest zwyczajna. Robin, Raven, Gwiazdka i Cyborg tworzą ekipę, której każdego dnia przydarza się coś niezwykłego. W kolejnych odcinkach trzeciego sezonu drużyna superbohaterów trafi na bezludną wyspę. Aby przeżyć, będą musieli wyjątkowo sprawnie ze sobą współpracować, a niebezpieczeństwa czają się na każdym kroku. Szukając pożywienia najedzą się strachu, bo na swojej drodze spotkają wielkie dinozaury. Przygody na wyspie będą dla bohaterów prawdziwą szkołą życia.

Urocze superbohaterki znów w akcji! W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu nowej odsłony serialu poza obroną Townswille, dziewczynki staną przed innym, trudnym zadaniem – będą musiały uporać się z depresją profesora. W życiu Atomusa nadszedł trudny czas, a kolejny eksperyment zakończył się katastrofą. Bajka, Bójka i Brawurka dojdą do wniosku, że poświęcają swojemu opiekunowi zbyt mało czasu i zdecydują się otoczyć go wyjątkową opieką. Poza szczególną troską o profesora siostry zajmą się też spełnianiem swoich najskrytszych marzeń. Bójka zrobi wszystko, by dostać się do szkolnego klubu, a Brawurka postanowi kupić sobie gitarę elektryczną.
źródło: http://satinfo24.pl/styczen-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/

Pojedynek superbohaterów zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 stycznia o 12:05 w ramach maratonu z Młodymi tytanami, akcja!. Premiera nowych odcinków Młodych tytanów, akcja! - w poniedziałek 16 stycznia o 14:25, a nowych odcinków Atomówek - tego samego dnia o 19:15.

Przypomnę za dubbing do obu seriali odpowiada studio SDI Media Polska, choć niewykluczone jest że drugą część sezonu 3.2 Tytanów, akcja! (WB DC Comics Animation) mogło zdubbingować studio MASTER FILM, które już wykonało dubbing do premierowanego obecnie serialu "Justice League Action". Przypomnę, że nowe odcinki JLA - już od niedzieli 22 stycznia o 20:15.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz