piątek, 20 stycznia 2017

Nowe odcinki Justice League Action w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Justice League ActionPo miesięcznej przerwie Justice League Action wraca z nowymi odcinkami do Cartoon Network.

Ligę Sprawiedliwości tworzą najbardziej znani superbohaterowie z komisków DC Comics – Batman, Superman czy Wonder Woman. W każdym odcinku członkowie drużyny stają w obronie Ziemi. Nikczemni wrogowie tylko czekają, by przejąć kontrolę nad planetą i siać zniszczenie. Zagrożenie, które pojawi się w nowych odcinkach „Justice League Action”, okaże się na tyle silne, że Batman i Superman będą potrzebowali wsparcia innych superbohaterów, by pokonać nieprzyjaciół i nie dopuścić do masowej zagłady.
Źródło: http://satinfo24.pl/styczen-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/

Za dubbing do serialu odpowiada studio MASTER FILM, w reżysrerii Andrzeja Chudego. W głównych rolach występują: Jacek Rozenek (Superman), Radosław Pazura (Batman), Agnieszka Fajlhauer (Wonder Woman), Kinga Tabor (Zatanna), Bartosz Wesołowski (Firestorm), Andrzej Chudy (Martin Stein), Waldemar Barwiński (Hawkman oraz Jason Blood) oraz Robert Jarociński (Etrigan).

Premiera odcinków 11-18 w dniach 22 i 29 stycznia (niedziela) o 20:15. Emisja po 4 odcinki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz