poniedziałek, 2 stycznia 2017

Maraton Steven Universe i Wujcio Dobra Rada w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Say UncleW Święto Trzech Króli Cartoon Network zaprasza widzów na maraton ze Stevenem Universe i Wujciem Dobrą Radą.


W ramach maratonu widzowie zobaczą najlepsze odcinki seriali Wujcio Dobra Rada i Steven Universe, przeplatane premierowym odcinkiem drugiego serialu, w którym gościnnie wystąpi "Wujek i Dziadek wszystkich dzieci na całej Ziemi". W emitowanej zapowiedzi przez CN-a, możemy ujrzeć fragmenty odcinka "Say Uncle", w którym to usłyszymy obsady z obu seriali (m.in.: Jan Rotowski - Steven Universe, Katarzyna Łaska - Perła, Brygida Turowska - Ametyst, Agnieszka Kudelska - Granat oraz Grzegorz Pawlak - Wujcio Dobra Rada). Na obecną chwilę nie wiadomo, kto podłoży głos Gustawowi, Torbie Borbie i Stefkowi Pizzie, ale przypuszczać można że usłyszymy w ich rolach Jakuba Szydłowskiego, Mariusza Czajkę i Pawła Ciołkosza. Za dubbing do "Say Uncle", jak i do nowych odcinków SU odpowiada studio SDI Media Polska.

Emisja maratonu już w piątek 6 stycznia od godz. 6:00. Odcinek "Say Uncle" będzie emitowany o godz. 10:40, 13:30 i 17:40. Powtórka maratonu w wersji skróconej 14 stycznia od 10:10.
 

Przypomnę też, że od soboty 14 stycznia startują nowe odcinki serialu Steven Universe. Ich emisja - w weekendy o 12:55.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz