czwartek, 12 stycznia 2017

Nowe odcinki Królika Bugsa - serialu twórców Zwariowanych melodii w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania WabbitKrólik Bugs powraca z nowymi odcinkami serialu twórców Zwariowanych melodii do Boomeranga!


Czas na kolejne niecodziennie przygody królika Bugsa. Wielbiciela marchewek w nowych odcinkach pierwszego sezonu czekają starcia z kolejnymi, często bardzo nietypowymi wrogami. Na szczęście Bugs zawsze może liczyć na pomoc swoich przyjaciół – Yosemitego Sama, Kojota czy Diabła Tasmańskiego, a także na poznanych całkiem niedawno – wiewiórkę Squeaksa i Wielką Stopę. Widzowie przekonają się, jakie sposoby na pokonanie nieprzyjaciół wybierze tym razem nieobliczalny królik. Gościnnie w nowych odcinkach wystąpią także Kaczor Daffy i Prosiak Porky, narysowani w stylu animacji z lat 30-tych i 40-tych ubiegłego stulecia.

źródło: http://satinfo24.pl/styczen-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/


Emisja nowych odcinków serialu - już od poniedziałku 16 stycznia o 17:25. Nowe odcinki o tej samej porze w dni powszednie. Przypomnę, że jest to już trzecia próba emisji odc. 27-52 w Boomerangu. Początkowo odc. 27-52 miały być premierowane we wrześniu, później w listopadzie (wyemitowano początkowo 2 nowe odcinki, które dodano do obecnej emisji), a ostatecznie od 16 stycznia.

Za dubbing do serialu odpowiada studio MASTER FILM. W roli Królika Bugsa występuje Tomasz Kozłowicz.

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz