wtorek, 22 listopada 2016

Tom i Jerry Show w TV4 oraz dubbing do 2. sezonu serialu w SDI Media Polska

Znalezione obrazy dla zapytania The Tom and Jerry Show

W środę 23 listopada w TV4 zadebiutuje kolejny serial ze słynnym kocio-mysim duetem - Tom i Jerry Show z 2014 r. (nie mylić z wersją z 1975 r.).


Przezabawna historia nieustannego konfliktu dwóch godnych siebie przeciwników – kota Toma i myszki o imieniu Jerry. Tom nieustannie próbuje złapać i zjeść Jerry’ego, nigdy jednak mu się to nie udaje. Bohaterowie kreskówki bawią widza szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i przekomicznymi psotami. W niektórych odcinkach występują także inne postaci, na przykład Pani Toma, pewien buldog oraz inne koty. 
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Tom_i_Jerry_Show


Premiera serialu już jutro 23 listopada o 7:55 w TV4. Emisja codziennie o tej samej porze. Przypomnę, że kilka tygodni temu w ramach pilotu w TV6 wyemitowano odcinek 20 ("Psia kość/Czarodziejskie lustro").

Przypomnę, że dubbing do 1. sezonu był opracowywany w studiu MASTER FILM, w reżyserii Małgorzaty Boratyńskiej (odcinki 1-6) oraz Agaty Gawrońskiej-Bauman (odc. 7-26). W głównych rolach wystąpili: Paweł Szczesny (Rick), Małgorzata Boratyńska (Ginger), Przemysław Wyszyński (Newt), Agnieszka Kunikowska (Wiedźma Beatie), Barbara Kałużna (Wiedźma Hilda, Toodles), Joanna Pach-Żbikowska (Tuffy) Marek Lewandowski (Spike), Jacek Bursztynowicz (Butch), Lucyna Malec (Kaczorek), Grzegorz Kwiecień (Chomik Spencer), Jarosław Domin (Szczur Napoleon) oraz Janusz Wituch (Dr. Bigby).

Z informacji, które otrzymałem od studia MASTER FILM, wiadomo jest że Turner Entertainment lub Warner Bros. nie zleciło wykonania dubbingu temu studiu do 2. sezonu. Jak w większości przypadku dubbingów do seriali emitowanych w Boomerangu oraz Cartoon Network, prawdopodobnie i ten serial doczekał się zdubbingowania w studiu SDI Media Polska. Przy okazji poddana "odświeżeniu" została obsada dubbingowa tego serialu (swoje role zachowali Lucyna Malec, Marek Lewandowski i Jacek Bursztynowicz). W 2. sezonie możemy także usłyszeć: Lucynę Malec (Ginger), Cezarego Kwiecińskiego (Rick), Julię Kołakowską-Bytner (Tuffy, Wiedźma Beatie) oraz Hannę Kinder-Kiss (Wiedźma Hilda) i Mirosława Wieprzewskiego (Newt).

2. sezon serialu Tom i Jerry Show widzowie mogą oglądać w Boomerangu. Przypomnę też, że od 8 grudnia będą emitowane nowe odcinki 2. sezonu serialu (emisja w dni powszednie o 17:45).      

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz