środa, 16 listopada 2016

Nowe odcinki Clarence'a w Cartoon Network

Po kilku miesiącach przerwy z nowymi odcinkami do Cartoon Network powróci Clarence ze swoją ekipą.


Clarence Wendell znów będzie chciał zarażać optymizmem i entuzjazmem wszystkich dookoła. Razem z przyjaciółmi – Jeffem i Sumo tworzą nieobliczalną ekipę. W drugim sezonie szalona trójka bohaterów przeżywa kolejne, często absurdalne przygody. Podczas wycieczki Clarence pomyli autokary i trafi do innej szkoły, gdzie będzie musiał nosić okropny zielony mundurek. Przy okazji pomoże nowemu koledze – podpowie mu, jak przełamać nieśmiałość i łatwiej zdobywać przyjaciół. Któregoś dnia, zmęczony codziennymi przygodami Clarence poczuje się wypalony i zamarzy o tym, by spędzić choć jeden dzień nie robiąc zupełnie nic. Szybko okaże się, że w jego przypadku jest to niemożliwe.

źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-listopadzie-2016


Premiera nowych odcinków już w poniedziałek 21 listopada o 15:05. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze do wtorku 21 grudnia. Powtórki w dni powszednie od 22 listopada o 11:20 i w soboty o 16:05.

Za dubbing do odcinków sezonu drugiego odpowiedzialne jest studio SDI Media Polska, z reżyserem Tomaszem Robaczewskim. W głównych rolach występują: Jan Staszczyk (Clarence), Jan Jakubik (Jeff) oraz Mariusz Czajka (Sumo). 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz