sobota, 5 listopada 2016

Grizzy i Lemingi w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Grizzly and the LemmingsOd poniedziałku 7 listopada startuje nowy serial w Boomerangu - "Grizzy i Lemingi".

Grizzy, pod nieobecność właściciela, postanawia zamieszkać w pełnej luksusów chatce leśniczego. Jednak jego marzenia o świętym spokoju szybko zburzy stado złośliwych lemingów. Wszystko to w nowym serialu Boomeranga. 7 listopada „Grizzy i lemingi” dołączy do klasycznej, familijnej ramówki stacji, zawierającej takie seriale jak „królik Bugs! Serial Twórców Zwariowanych Melodii”, „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i „Tom i Jerry Show”.

Pośrodku głębokiego lasu znajduje się mały zakątek cywilizacji – chatka leśniczego. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, niedźwiedź Grizzy postanawia zostać jej nowym lokatorem. Miś chciałby skorzystać z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacji, kina domowego z 117 kanałami, wygodnej kanapy, maszyny do robienia popcornu, łącza internetowego, sauny i w pełni wyposażonej kuchni. A ponieważ znajduje się na szczycie leśnego łańcucha pokarmowego, uważa, że nikt nie powinien ośmielić się zakłócić jego planów.

Okazuje się jednak, że leśniczówka ma już lokatorów –stado małych lemingów. Na pierwszy rzut oka słodkie i niewinne, w rzeczywistości są grupą szkodników siejących zamęt i zniszczenie. Na nieszczęście dla niedźwiedzia, lemingi chcą przekształcić chatkę leśniczego w swój prywatny park zabaw. Wraz z wprowadzeniem się Grizzy’ego do domku leśniczego rozpocznie się nieustająca walka niedźwiedzia z tymi małymi, złośliwymi gryzoniami. Lemingi na każdym kroku będą mu utrudniać wymarzony odpoczynek, urządzając głośne imprezy i szalone zabawy.

źródło: http://bajkitv.pl/nowy_serial_grizzy_i_lemingi_od_7_listopada_na_boomerangu-t61908

Premiera miniserii już od poniedziałku 7 listopada o godz. 17:15 w Boomerangu. Emisja odcinków 1x01-1x15 w dni powszednie przez najbliższe 3 tygodnie. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz