środa, 16 listopada 2016

Nowe odcinki Królikuli w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania BunniculaPo 3 tygodniach przerwy od nowych odcinków Królikowampira, serial ten wraca z kolejnymi premierowymi odcinkami do emisji.

 

Królikula posiada niezwykłą zdolność przyciągania kłopotów. Mimo supermocy, jaką daje mu wypicie soku marchewkowego, często w walce z pozaziemskimi zjawami musi liczyć na pomoc swoich przyjaciół – Chestera, Harolda i Miny. W kolejnych nowych odcinkach pierwszego sezonu królik wampir i jego ekipa przeżyją prawdziwe chwile grozy – Mina i jej tato zostaną wessani przez tajemniczy portret, a Chester i Harold będą uwięzieni w pudełku pełnym złowieszczych puzzli. Jakby tego było mało, Królikulę odwiedzi duch niedźwiedzia.

źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-listopadzie-2016


Premiera nowych odcinków (31-40) już od poniedziałku 21 listopada o 16:15 w Boomerangu. Nowe odcinki w dni powszednie. Powtórki w weekendy o 9:35 i 16:30. Za dubbing do serialu odpowiada Studio Sonica w reżyserii Miriam Aleksandrowicz. W rolach głównych występują: Przemysław Stippa (Królikula), Krzysztof Szczepaniak (Czesław), Jacek Kopczyński (Harold), Zuzanna Galia (Mina) oraz Jan Aleksandrowicz-Krasko (Artur, Ojciec Niny). 

Przypomnę, że odcinki 21-30 były premierowane w dniach 18-29 października. To już nie jest pierwszy przypadek serialu Warner Bros., w którym to m.in.: Polska premieruje serial kilka miesięcy naprzód przed USA.

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz