niedziela, 27 listopada 2016

Nowe odcinki Między nami misiami w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania We Bare BearsFani Grizza, Pandy i Lodomira szykujcie się! Nadchodzą nowe odcinki serialu "Między nami misiami" w Cartoon Network.

Premierowe odcinki pierwszego i drugiego sezonu serialu „Między nami misiami” przyniosą kolejne zabawne historie z udziałem trójki misiów, które próbują odnaleźć się w świecie ludzi. Tym razem Panda, Grizz i Lodomir przekonają się, jak to jest być na diecie, jak zmienia się życie, gdy kupuje się nowe ubrania oraz zobaczą, jak trudno jest radzić sobie z zazdrością. Braci czekają też miłosne perypetie – cała trójka za pośrednictwem portalu internetowego zakocha się w tej samej dziewczynie – ślicznej Francuzce Celine.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-listopadzie-2016

Emisja nowych odcinków serialu już od jutra (poniedziałek) 28 listopada o godz. 15:35 w Cartoon Network. Nowe odcinki w dni powszednie do 13 grudnia.

Za dubbing do serialu odpowiada studio SDI Media Polska w reżyserii Joanny Węgrzynowskiej-Cybińskiej. W głównych rolach występują: Tomasz Borkowski (Grizz), Cezary Kwieciński (Panda) i Michał Podsiadło (Lodomir). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz