sobota, 2 sierpnia 2014

Zwariowane Melodie w TV Puls 2

Od piątku 1 sierpnia 2014 r. stacja TV Puls 2 emituje Zwariowane Melodie. Emisja w dni powszednie o godz. 9:25 (powtórki z poprzedniego dnia od 4 sierpnia) i o godz. 10:00.


Fanów kreskówek z Królikiem Bugsem, Kaczorem Daffy'm, Porky'm, Sylwestrem i Tweety'm może zdziwić fakt, że niektóre kreskówki znane z emisji w Cartoon Network i w Boomerangu doczekały się remasteringu i emisji w wersji odnowionej (obrazy z wydań DVD). Na dodatek stacja wyemituje też odcinki, których nie było w emisji w obu stacjach poza CANAL+ (stacja zleceniodawcza dubbingu do kreskówek Zwariowanych Melodii sprzed i po 1948 r.).

Przypomnę też, że Zwariowane Melodie lecą w Boomerangu. Emisja w dni powszednie o 17:35, w sobotę o 15:55, w niedzielę o 18:55 oraz codziennie o 5:50.

2 komentarze:

 1. Shorts that we can no longer see thanks to the switch to CN PT.
  Anyway, like I said on Toonzone once, you have the benefit to watch those shorts on Puls 2, that way you can avoid the Russian edits.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yup. And so interesting that some of these shorts weren't aired on Cartoon Network and Boomerang, for example Believe it or Else.

   Usuń