czwartek, 14 sierpnia 2014

Nowy serial: Steven Universe w Cartoon Network

Od 18 sierpnia br. widzowie Cartoon Network będą mogli zobaczyć kolejny z oryginalnych seriali produkcji Cartoon Network Studios. Mowa o "Steven Universe".  


W Steven Universe intergalaktyczne wojowniczki, zwane Kryształowymi Klejnotami, chronią świat przed wszelkimi zagrożeniami. Dzięki magicznym kamieniom osadzonym w ich ciałach, mogą korzystać z mocy czarodziejskiej broni. Steven, chłopiec, który odziedziczył klejnot po mamie dołącza do tria wojowniczek. Jeszcze nie do końca opanował moc swojego kryształu, dlatego dnie spędza w Beach City na uczeniu się o niej i pomaganiu Klejnotom w ratowaniu świata. Amerykański serial stworzony przez m.in.: scenarzystkę serialu "Pora na przygodę" Rebeccę Sugar.

W polskim dubbingu, w rolach głównych usłyszymy: Macieja Falanę jako Stevena Universe, Katarzynę Łaskę jako Perłę, Brygidę Turowską jako Ametyst i Agnieszkę Kudelską jako Granat. Studiem odpowiedzialnym za dubbing do tego serialu jest warszawskie studio Sonica.

Emisja nowego serialu już od poniedziałku 18 sierpnia o godz. 18:55. Jeszcze w weekend zostaną pokazane dwa odcinki tego serialu, w ramach imprezy powitalnej z tym serialem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz