czwartek, 21 sierpnia 2014

Wrześniowy Maraton Mix w Cartoon Network

A oto co Cartoon Network przygotował w ramach wrześniowego Maratonu Mix. Emisja w weekendy o 14:00.

Looney Tunes Show

Emisja: Sobota 6/Niedziela 7 września

Fabuła serialu skupia się wokół Królika Bugsa i Kaczora Daffy’ego, którzy opuszczają lasy i przenoszą się do przedmieścia pełnego "kolorowych sąsiadów", takich jak Yosemite Sam, Babcia, Kot Sylwester, Kanarek Tweety, Prosiak Porky, Króliczka Lola, Speedy Gonzales i inni. Teraz Bugs i Daffy mieszkają razem pod jednym dachem jako współlokatorzy.
 

Johnny Test

Emisja: Sobota 13/Niedziela 14 września


11-letni Johnny ma dwie siostry, które regularnie przeprowadzają na nim eksperymenty. Niestety, nie zawsze kończą się one sukcesem. W ciężkich chwilach chłopiec może zwrócić się do najlepszego przyjaciela - gadającego psa Dukey'ego.


Wujcio Dobra Rada

Emisja: Sobota 27/Niedziela 28 września

Serial opowiada o perypetiach Wujcia Dobrej Rady, który jest wujkiem i dziadkiem wszystkich na świecie oraz magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w poważnych kłopotach, zmieniając przy tym ich życie raz na zawsze. Mieszka w kamperze, który jest magicznym domkiem na kołach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Torbą Borbą, Wielką Realistyczną Latającą Tygrysicą, Stefkiem Pizzą oraz panem Gustawem przeżywają niesamowite przygody.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz