środa, 20 sierpnia 2014

Kino Boomeranga we wrześniu 2014

W wrześniowe weekendy od szkoły Boomerang zaprasza na swoje kino. Zobaczcie, co dla Was przygotowała ta stacja w ramach swojego kina. Emisja w weekendy o 14:30.  

 


PREMIERA: Tom i Jerry - Magiczny pierścień (Tom and Jerry: The Magic Ring)

Emisja: Sobota 6 września 

Premiera kreskówki w Boomerangu odbywa się w ramach obchodów 75. rocznicy debiutu słynnego kocio-mysiego duetu, reżyserii Williama Hanny i Joseph'a Barbery. Również po raz pierwszy film zostanie wyemitowany z rosyjskim dubbingiem przygotowanym na zlecenie Warner Bros. dla kanału Boomerang. Tom dostaje od czarodzieja bezcenny pierścień. Jego mały, odwieczny wróg Jerry zakłada sobie kosztowną obrączkę na głowę. Niestety, nie może jej zdjąć. Przerażony ucieka do miasta, gdzie zamierza się ukryć przed ścigającym go wściekłym kotem. Po drodze mysz spotyka swoich starych znajomych, którzy bezskutecznie starają się uwolnić go od pierścienia.

Scooby Doo i powtór z Loch-Ness (Scooby Doo and the Loch-Ness Monster)

Emisja: Niedziela 7 września

Scooby i reszta muszą pokonać potwora z Loch Ness, zakłócającego zawody nad jeziorem w Szkocji.


 

Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci (Tom and Jerry: The Fast and the Furry)

Emisja: Sobota 13 września

Tom i Jerry biorą udział w programie telewizyjnym "Wielki wyścig", w którym będą się ścigać. Nagrodą w tym wyścigu jest wielki, piękny, super dom, w którym mogą zrobić wszystko, na co mają ochotę. Film wykonany na podstawie scenariusza, jednego z reżyserów oryginalnych kreskówek Toma i Jerry'ego z lat 1940-1957 - Joseph'a Barbery.   

Garfield Show: Królowa Lwica (The Garfield Show: The Lion Queen)

Emisja: Niedziela 14 września

Garfield, Jon, Odie i Liz będą starali się ochronić zagrożony gatunek afrykańskich lwów. Po drodze napotkają starych wrogów Jona z 3. sezonu serialu.

Scooby Doo i bracia Boo (Scooby Doo Meets the Boo Brothers)

Emisja: Sobota 20 września

Kudłaty dziedziczy po wujku posiadłość. Jedzie do niej ze Scoobym i Scrappym. Niestety, tam straszy. Przyjaciele wzywają trójkę pogromców duchów, którymi są trzy duchy – bracia Boo.

 

Garfield Show: Życie na dziko (The Garfield Show: Into the Wild)

Emisja: Niedziela 21 września

Przez przypadek Garfielda, Odiego i Nermala w lesie zostawiają Jon z jego kuzynkami, a zamiast Nich w samochodzie jadą trzy szopy. Czy uda się głównym bohaterom tego odcinka przetrwać w lesie?

Tom i Jerry: Misja na Marsa (Tom and Jerry: Blast off to the Mars)

Emisja: Sobota 27 września

Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata mimowolnie bierze udział w misji na czerwoną planetę. Na miejscu Tom i Jerry odkrywają, że Marsjanie naprawdę istnieją i ... chcą zaatakować Ziemię! Odwiecznie skłócona para musi więc się pojednać i razem stawić czoła tak ogromnemu zagrożeniu dla Ziemian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz