piątek, 21 lipca 2017

Nowe odcinki "Między nami misiami" w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania We Bare BearsPo około 2 miesiącach przerwy z nowymi odcinkami wraca do Cartoon Network serial "Między nami misiami"


W lipcu na antenie Cartoon Network premiera trzeciego sezonu serialu „Między nami, misiami”. Grizz, Panda i Lodomir to misie, które z zaciekawieniem odkrywają, jak wygląda życie w świecie ludzi. Nowy sezon przyniesie kolejne przygody tej uroczej trójki. Tym razem Panda spróbuje namalować wyjątkowy obraz, a Grizz dostanie rolę w filmie o niedźwiedziach. Ponadto, bohaterów czeka wizyta w kawiarni i w sklepie spożywczym. Odwiedzą też szpitalny oddział ratunkowy, gdzie udadzą się razem z Charlie’m, który skaleczy się w stopę.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-lipcu-2017 

Za dubbing do serii odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Joanny Węgrzynowskiej-Cybińskiej. W wersji polskiej występują: Tomasz Borkowski (Grizz), Cezary Kwieciński (Panda) oraz Michał Podsiadło (Lodomir)

Premiera nowych odcinków 3. sezonu serialu już w poniedziałek 24 lipca o 15:35 w Cartoon Network. Nowe odcinki w dni powszednie do 8 lipca o tej samej porze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz