czwartek, 13 lipca 2017

Nowe odcinki Wyluzuj, Scooby Doo! w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Be Cool Scooby DooScooby Doo i jego Brygada Detektywów wraca z nowymi odcinkami serialu "Wyluzuj, Scooby Doo!" do Boomeranga


W lipcu na antenie Boomeranga premiera drugiego sezonu serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!”. Tchórzliwy psi detektyw razem ze swoją niezawodną ekipą spróbują rozwiązać kolejne tajemnicze zagadki. W nowych odcinkach bohaterowie będą chcieli wyleczyć Freda z bezsenności. W tym celu ekipa postanowi zabrać go na wakacje. Bohaterowie zdecydują, że najlepszym miejscem do odpoczynku będzie plaża, jednak błogie leniuchowanie nie potrwa długo. Relaks zakłóci im przerażający rekin, który straszy turystów. Scooby-Doo i przyjaciele spróbują rozwiązać zagadkę potwora i przywrócić spokój wszystkim wypoczywającym.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-lipcu-2017 


Za dubbing do serii odpowiada studio MASTER FILM, w reżyserii Agaty Gawrońskiej-Bauman. W głównych rolach występują: Ryszard Olesiński (Scooby Doo), Jacek Kopczyński (Fred Jones), Jacek Bończyk (Kudłaty "Norville" Rogers), Beata Jankowska-Tzimas (Daphne Blake) i Agata Gawrońska-Bauman (Velma Dinkley)

Premiera 2. sezonu serialu "Wyluzuj, Scooby Doo!" już w poniedziałek 17 lipca o 16:50. Nowe odcinki w dniach 17-22, 25 lipca oraz 3-8 i 10 sierpnia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz