piątek, 7 lipca 2017

Nowe odcinki Magicznych Magimieczy w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Mighty MagiswordsVambre, Prohyas oraz Grup zapraszają widzów Cartoon Network do obejrzenia nowych odcinków Magicznych magimieczy.


Dzielne rodzeństwo wojowników do wynajęcia jest gotowe na kolejne przygody. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu Prohyas i Vambre będą dalej przemierzać świat w poszukiwaniu magiimieczy do swojej kolekcji.
Te magiczne przedmioty, choć posiadają dziwne nazwy i właściwości, pozwalają bohaterom zwyciężać nawet najtrudniejsze pojedynki. Brata i siostrę czekają kolejne trudne misje do wypełnienia, tym razem muszą m.in. odnaleźć tajemniczą i bardzo niebezpieczną, magiczną księgę.

źródło: http://satinfo24.pl/lipiec-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/ 

Przypomnę, że za dubbing do serialu odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Artura Kaczmarskiego. W głównych rolach występują: Magdalena Krylik (Vambre), Tomasz Borkowski (Prohyas), Wojciech Żołądkowicz (Grup), Jakub Szydłowski (Komentator) oraz Klementyna Umer (Księżniczka Zange)

Nowe odcinki serialu już od poniedziałku 10 lipca o 19:15 w Cartoon Network. Emisja w dni powszednie do 19 lipca.

W ramach przypomnienia, dodam że Cartoon Network emituje także kilka odcinków serialu w wersji z napisami dla niesłyszących.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz