wtorek, 11 lipca 2017

Nowe odcinki Zwyczajnego serialu w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Regular Show in SpaceMordechaj, Rigby oraz Parkowe kolesie zapraszają widzów Cartoon Network na finałowe odcinki sezonu 8., jak i całego "Zwyczajnego serialu".

W nowych odcinkach finałowego sezonu „Zwyczajnego serialu” bohaterowie odwiedzą kolejne odległe planety i spędzą święta Bożego Narodzenia w przestrzeni kosmicznej. Tuż przed rozdawaniem prezentów Mordechaj i Rigby uświadomią sobie, że nie mają żadnego upominku dla Papcia. Aby właścicielowi parku nie było przykro, szop i sójka postanowią zorganizować dla niego podarunek, jednak będzie się to wiązało z daleką wyprawą do sklepu, który znajduje się w innym wymiarze. Parkowa ekipa kupi nowe łóżka, spotka się z nowym wrogiem, dowie się prawdy na temat jednego z bohaterów oraz znajomego parkowych kolesi, a także przygotuje się do ostatecznej bitwy pomiędzy dobrem a złem.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-lipcu-2017

Przypomnę, że za dubbing do serialu odpowiada SDI Media Polska, w reżyserii Joanny Węgrzynowskiej-Cybińskiej. W wersji polskiej występują: Piotr Bajtlik (Mordechaj), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Rigby), Przemysław Stippa (Benson Dunwoody), Jakub Wieczorek (Mitch Sorenstein/Atleta), Miłogost Reczek (Hop/Krok), Waldemar Barwiński (Papcio Maellard), Michał Głowacki (Duch Piątka) oraz Lidia Sadowa (Ilenka Roberts)

Premiera odcinków 244-261 Zwyczajnego serialu już w poniedziałek 17 lipca o 20:35 w Cartoon Network. Emisja w dni powszednie (oprócz piątku) o tej samej porze do 8 sierpnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz