piątek, 24 lutego 2017

Nowe odcinki Wujcia Dobrej Rady w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania wujcio dobra rada cartoon networkPo kilku miesiącach przerwy z nowymi odcinkami do Cartoon Network wraca Wujek i Dziadek wszystkich dzieci na całym świecie!

Wujcio Dobra Rada jest magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w tarapatach, zmieniając przy tym ich życie na zawsze. Uwielbia przygody i rozwiązywanie problemów, a wspierają go w tym Pan Gustaw, Stefek Pizza, Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica i Torba Borba. Razem podróżują w kamperze, który jest magicznym domem na kółkach. Sam się prowadzi, a jego wnętrze to wielki plac zabaw i nieskończony labirynt dziwacznych pomieszczeń.
 źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Wujcio_Dobra_Rada

Za dubbing do serialu odpowiada studio SDI Media Polska w reżyserii Wojciecha Paszkowskiego. W głównych rolach występują: Grzegorz Pawlak (Wujcio Dobra Rada), Jakub Szydłowski (Pan Gustaw), Paweł Ciołkosz (Stefek Pizza) oraz Mariusz Czajka (Torba Borba).

Emisja nowych odcinków serialu już od poniedziałku 27 lutego o 15:35. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Zanim jednak nowe odcinki zostaną wyemitowane, w tym samym dniu (oraz dzień wcześniej, tj. niedziela 26 lutego od godz. 8:15) odbędzie się maraton z tym serialem, podczas którego premierę będzie miał odcinek "Pizza Ewa" ("Pizza Eve"), a w ramach niego pododcinek "Grampies" z gościnnym udziałem innych bohaterów seriali Cartoon Network.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz