piątek, 10 czerwca 2016

Nowe odcinki Stevena Universe w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Steven UniverseFanów Kryształowych Klejnotów i Stevena Universa zapraszam w imieniu stacji Cartoon Network na nowe odcinki wyżej wspomnianego serialu.

 

W Steven Universe intergalaktyczne wojowniczki, zwane Kryształowymi Klejnotami, chronią świat przed wszelkimi zagrożeniami. Dzięki magicznym kamieniom osadzonym w ich ciałach, mogą korzystać z mocy czarodziejskiej broni. Steven, chłopiec, który odziedziczył klejnot po mamie dołącza do tria wojowniczek. Jeszcze nie do końca opanował moc swojego kryształu, dlatego dnie spędza w Beach City na uczeniu się o niej i pomaganiu Klejnotom w ratowaniu świata.
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Steven_Universe


Za dubbing do odcinków 72-84, tak jak poprzednie (od odcinka 43)  jest odpowiedzialne studio SDI Media Polska, w reżyserii Agnieszki Zwolińskiej. W głównych rolach występują: Jan Rotowski (Steven Universe), Katarzyna Łaska (Perła), Brygida Turowska-Szymczak (Ametyst), Agnieszka Kudelska (Granat). 

Emisja nowych odcinków - od poniedziałku 13 czerwca o 13:20. Powtórki nowych odcinków w dni powszednie od wtorku 14 czerwca o 10:05.

Na youtubowym kanale Cartoon Network ze Stevena Universe zostały udostępnione materiały, m.in.: Klejnotowa Szkoła, gdzie fani serialu mogą się dowiedzieć informacji na temat całej grupy (źródło: Filmy Cartoon Network na Youtube)
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz