sobota, 4 czerwca 2016

Nowe odcinki Angelo rządzi w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Angelo RulesOd poniedziałku 6 czerwca br. fani serialu Angelo rządzi będą mogli oglądać nowe odcinki serialu.

 

Angelo rządzi to serial, który powstał na bazie popularnych francuskich książek „Comment faire enrager…” autorstwa Sylvie de Mathuisieulx, zilustrowanych przez Sébastiena Diologenta, wydane przez „Petit à Petit”.Główny bohater to jedenastoletni chłopak kipiący pomysłami i uparty w dążeniu do stawianych sobie celów. Jeśli zaświta mu jakaś idea w głowie, zrobi wszystko, aby ją zrealizować. Ten chłopak po prostu uwielbia rządzić. Jednak jego przygody nie zawsze są pasmem samych sukcesów. W życiu czasem zaświeci mu słońce, czasem zmoczy go deszcz. Co najważniejsze – Angelo nigdy się nie poddaje. Dzięki swojej charyzmie do realizacji skomplikowanych i „niezawodnych” planów Angelo zawsze wciąga swoich wiernych przyjaciół, Lolę i Laurentego. Dla tej szalonej trójki nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet złośliwa starsza siostra Angela – Elena, która uwielbia utrudniać mu życie, nie da rady pokrzyżować im szyków.

źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Angelo_rz%C4%85dzi 

W Polsce serial jest emitowany w Cartoon Network. Jak każdy obecnie emitowany serial, Angelo od sezonu 3. będzie emitowane z dubbingiem wyprodukowanym w studiu SDI Media Polska (pierwsze 2 sezony w Studiu Genetix Film Factory). W poprzedniej wersji dubbingowej widzowie mogli usłyszeć w rolach głównych: Hannę Kinder-Kiss (Angelo), Monikę Pikułę (Lola) oraz Krzysztofa Bednarka (sezon 1)/Miłosza Konkla (sezon 2) w roli Laurentego.

Nowe odcinki serialu już od poniedziałku 6 czerwca o 14:15. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz