wtorek, 21 czerwca 2016

Nowe odcinki Młodych tytanów, akcja! w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Teen Titans Go!Wraz z początkiem wakacji, w Cartoon Network zadebiutują nowe odcinki serialu Młodzi tytani, akcja! 

 

W nowych odcinkach ponownie spojrzymy na życie nastoletnich superbohaterów z perspektywy ich codziennych problemów i towarzyskich rozterek. Trzeci sezon rozpocznie się od miłosnej przygody, w której Robin będzie chciał uzyskać względy u Gwiazdki. Aby tego dokonać, młody bohater postanowi zmienić się w kota. Widzowie dowiedzą się, czy poprzez intensywny trening Młodzi Tytani zwiększą swoje możliwości bojowe oraz w jaki sposób odkryją olbrzymiej mocy Cyborga. Ekipa młodych superbohaterów pozna także słynną legendę o Zębowej Wróżce. By wkupić się w jej łaski, Tytani postanowią... wybić sobie wszystkie zęby.
źródło: http://satkurier.pl/news/129834/8222mlodzi-tytani-akcja8221-3-w-cartoon-network.html


Wraz z debiutem sezonu 3. serialu, zmienił się polski głos dubbingowy Robina. Zamiast Grzegorza Drojewskiego, którego mogliśmy słyszeć od pierwszego odcinka serii Młodych tytanów z 2003 r., posłuchamy Przemysława Stippę. Reszta obsady dubbingowej pozostaje bez zmian. Dubbing opracowano w studiu SDI Media Polska.

Nowe odcinki serialu już od poniedziałku 27 czerwca o 18:25. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Powtórki w weekendy. 

Polski Cartoon Network na Youtube dla fanów serialu  udostępniło w internecie fragment odcinka Cat's Fancy, w którym  możemy już usłyszeć Przemysława Stippę w roli Robina.

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz