piątek, 23 października 2015

Wabbit w Boomerangu już od 26 grudnia 2015 r.

Znalezione obrazy dla zapytania WabbitDzięki informacjom z zaprzyjaźnionego bloga Boomerang Europe, możemy się dowiedzieć że od 26 grudnia br. w Boomerangu zadebiutuje serial Wabbit z Królikiem Bugsem w roli głównej.


Wabbit - Królik Bugs powraca po dwóch latach od zakończenia emisji serialu "The Looney Tunes Show". Oprócz niego w nowym serialu zobaczymy znane postaci z klasycznej serii Looney Tunes, tj.: Yosemite Sam, Kojot Wile E., czy też Taza (Theodora w tym serialu) - Diabła Tasmańskiego. Dojdą także nowe postacie, tj.: wiewiórka Squeaks, czy też Bigfoot, którzy staną się kolegami Bugsa. W każdym odcinku Bugs będzie się mierzył ze swoimi wrogami, nie tylko sam - ale także z pomocą przyjaciół.


Na obecną chwilę nie ma informacji co do studia dubbingującego ten serial. Jedynie można przypuszczać, że zdubbinguje go Master Film na zlecenie Warner Bros. Master Film zdubbingował w tym roku film z postaciami z The Looney Tunes Show pt: "Looney Tunes - Kto dogoni królika?", który jest dostępny w sprzedaży od 11 września br.

Przypomnę, że już 27 listopada br. startuje inny oryginalny serial stacji Boomerang (produkcji Warner Bros.) - Be Cool Scooby Doo: http://cnboompoland.blogspot.com/2015/09/be-cool-scooby-doo-w-boomerangu-oraz.html

2 komentarze: