sobota, 26 września 2015

Be Cool Scooby Doo w Boomerangu oraz nowe filmy ze Scooby'm Doo w Cartoon Network w miesiącu listopadzie

W listopadzie w w/w kanałach Turner Entertainment zadebiutują 2 filmy ze Scooby'm Doo (Cartoon Network) oraz Be Cool Scooby Doo (Boomerang).


Be Cool Scooby Doo to nowy serial ze znaną już Brygadą Detektywów Scooby'ego. Tym razem, główni bohaterowie po zakończeniu szkoły średniej wyruszą na wakacje, podróżując tym samym  Wehikułem Tajemnic. Przy okazji, tak jak zawsze będą musieli złapać jakiegoś fałszywego ducha po drodze.

Premiera Be Cool Scooby Doo w Boomerangu już w sobotę 27 listopada o godz. 17:00. Sądząc po tym, że ostatnie filmy ze Scoobym oraz serial Scooby Doo Brygada Detyektywów były dubbingowane w studiu Master Film (oraz ze znaną jak zawsze obsadą), nie powinniśmy się spodziewać żadnych zmian.

Mając na myśli "znaną jak zawszę obsadą", chodzi mi o to że po raz kolejny usłyszymy: Jacka Kopczyńskiego w roli Freda, Jacka Bończyka w roli Kudłatego, Agatę Gawrońską-Bauman w roli Velmy, Beatę Jankowską-Tzimas w roli Daphne oraz Ryszarda Olesińskiego w roli Scooby'ego Doo.

W listopadzie natomiast Cartoon Network zaprasza na premierę dwóch filmów - Scooby Doo! Upiór w operze (premiera 14 listopada o 15:15) oraz Scooby Doo i Epoka Pantozaura (premiera 28 listopada o 15:15). Oba te filmy były dystrybuowane na DVD przez Galapagos Films.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz