piątek, 16 października 2015

Halloween na kanałach Cartoon Network oraz Boomerang

Sprawdźcie, co stacje Cartoon Network i Boomerang przygotowały dla swoich widzów w ramach tygodnia halloweenowego. 


Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Over the Garden WallW dniach 26-30 października br. do stacji powróci serial Po drugiej stronie muru. Serial ten przedstawia historię dwóch braci, Wirta i Grega, którzy zostają uwięzieni w tajemniczym, magicznym lesie. Chłopcy razem przemierzają nieznane im dotąd ścieżki, starając się odnaleźć drogę do domu. Ich dobrym duchem jest stary, mądry leśnik, od którego otrzymują mnóstwo ważnych wskazówek. By wrócić do domu bracia muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom i rozwiązać wszystkie podstępne zagadki lasu…Serial będzie emitowany o godzinach: 06:55, 10:55, 13:45 oraz 18:30. Za dubbing do tego miniserialu odpowiedzialne było Film Factory Studio, a wystąpili m.in.: Bernard Lewandowski, Maciej Musiał, Lidia Sadowa.

W ramach tygodnia halloweenowego zostaną przypomniane półgodzinne specjalne odcinki Zwyczajnego serialu. Zjazd 9B, Historia Hopa oraz Straszne Opowieści z Parku I - III, rozgrzeją fanów przed sobotnią premierą kolejnego halloweenowego specjala z serii "Terror Tales". Emisja specjalnych odcinków serialu w dni powszednie od 26 października do 30 października o godz. 20:20. Za dubbing do Zwyczajnego serialu odpowiedzialne jest Studio Sonica, występują: Piotr Bajtlik, Krzysztof Szczerbiński, Miłogost Reczek, Przemysław Stippa, Waldemar Barwiński, Michał Głowacki, Jan Aleksandrowicz-Krasko i inni
Znalezione obrazy dla zapytania Terror Tales of the Park
 W dniu 31 października od godz. 6:00 do 21:00 zostaną wyemitowane halloweenowe odcinki specjalne seriali: Niesamowitego świata Gumballa, Clarence'a, Wujcio Dobrej Rady, Pory na Przygodę oraz Zwyczajnego serialu. W ramach 31 października o godz. 9:05 widzowie zobaczą film Podpięść: Wariackie Halloween - oparty na serialu "Mroczne przygody Billy'ego i Mandy" oraz o godz. 14:55 powtórkę serialu Po drugiej stronie muru. O 19:00 natomiast wspomniana przeze mnie premiera Strasznych opowieści z Parku IV z Zwyczajnego serialu. 


Boomerang

Znalezione obrazy dla zapytania Scooby DooW dniach 26-30 października br. w ramach rozgrzewki przed Scoobastycznym maratonem Halloweenowym Boomerang zaprasza na maraton z serialem "Scooby Doo, gdzie jesteś?". 3 odcinki każdego dnia (od 17:20 do 18:35) przygotują widzów na filmy ze Scooby'm i Brygadą detektywów.

Poniedziałek: Scooby Doo i Duch Czarownicy
Wtorek: Scooby Doo na wyspie Zombie
Środa: Scooby Doo i Król Goblinów
Czwartek: Scooby Doo i Miecz Samuraja
Piątek: Scooby Doo i Śnieżny Stwór (premiera z holenderskim dubbingiem)

W sobotę 31 października w godzinach 6:00-1:05 będzie emitowany filmowo-serialowy maraton z Brygadą Detektywów w roli głównej.

06:00 Scooby i Scrappy Doo
08:05 Scooby Doo i najeźdźcy z kosmosu
09:30 Scooby i Scrappy Doo
11:35 Scooby Doo i szkoła upiorów
13:20 Scooby i Scrappy Doo
15:25 Scooby Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocy
16:50 Scooby Doo
19:05 Scooby Doo i meksykański potwór
20:30 Scooby Doo
23:20 Scooby Doo, Ahoj Piraci!

źródło informacji: ramówki stacji Boomerang i Cartoon Network HD na październik 2015.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz