środa, 28 października 2015

Kino Cartoon Network w listopadzie 2015

Znalezione obrazy dla zapytania Cartoon Network CinemaCo Cartoon Network wyemituje w ramach swojego weekendowego kina? Zobaczcie sami.

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Tom i Jerry: Wielka ucieczkaTom i Jerry: Wielka ucieczka (Tom and Jerry: The Movie)

Emisja: Niedziela 1 listopada 8:55

Podczas przeprowadzki Tom i Jerry nie zauważyli, że odjeżdza ich samochód z rodziną, więc zostali sami na ulicach nieznanego miasta. W mieście poznali pewną pchłę, psa i dziewczynkę oraz poznali siebie nawzajem.

 

Znalezione obrazy dla zapytania The New Scooby Doo MoviesNowy Scooby Doo (The New Scooby Doo Movies)

Emisje: Soboty (7-21 listopada) 8:55

Dołączcie do Scooby'ego i Brygady Detektywów, którzy z gościnnymi występami ich przyjaciół rozwiążą tajemnicze zagadki.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo i Cyber PościgScooby Doo i Cyber Pościg (Scooby Doo and the Cyber Chase) 

Emisja: Sobota 7 listopada 15:15, Niedziela 8 listopada 8:55

Scooby-Doo i jego przyjaciele próbują pojmać Wirusa Widmo, który w trakcie katastrofy przeniósł ich do gry video opartej na przygodach Brygady Detektywów. W trakcie pogoni za Wirusem pokonują dziesięć niewyobrażalnie trudnych poziomów gry i przemierzają czas od prehistorii do epoki lotów kosmicznych. Grupa przyjaciół wplątuje się także w zatarg z hordą wirtualnych złoczyńców pochodzących z najsłynniejszych przygód Brygady Detektywów!
Scooby-Doo i jego przyjaciele przeżywają najbardziej elektryzująca przygodę w swojej karierze. W najnowszym filmie zostają wciągnięci do wirtualnego świata gry komputerowej! 


Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo Stage FrightPREMIERA: Scooby Doo: Upiór w operze (Scooby Doo: Stage Fright)

Emisja: Sobota 14 listopada 15:15,  Niedziela 15 listopada 8:55 

W tej historii Fred i Daphne występują w Talent Show podczas gdy pojawia się upiór który tu straszył za czasów pierwszej opery...

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo i potwór z Loch-NessScooby Doo i potwór z Loch-Ness (Scooby Doo and the Loch Ness Monster)

Emisja: Sobota 21 listopada 15:15, Niedziela 22 listopada 8:55

Scooby i reszta muszą pokonać potwora z Loch Ness, zakłócającego zawody nad jeziorem w Szkocji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Tom i Jerry Dziadek do orzechówTom i Jerry: Dziadek do orzechów (Tom and Jerry: A Nutcracker Tale)

Emisja: Sobota 28 listopada 8:55

W zrujnowanym budynku dawnej opery mieszka mała myszka o imieniu Jerry. Właśnie oddaje się on marzeniom o scenicznej karierze i sławie by stanąć na scenie. Nieoczekiwanie, jego pragnienia się spełniają. Mała myszka trafia do zaczarowanego królestwa, gdzie wszystko jest możliwe. W cudownej krainie jak ze snów znajdują się lasy słodyczy, śpiewające płatki śniegu, a nawet zabawki, które ożywają. Najwięcej radości sprawia jednak Jerry’emu taniec z piękną, nakręcaną baleriną. Niestety, wspaniałą zabawę przerywa Tom, który zjawia się tam z bandą bezpańskich kotów. Te porywają laleczkę. Święta Bożego Narodzenia są zagrożone, gdy magiczny świat ogarnia chaos. Tylko Jerry jest w stanie powstrzymać Toma. W trudnej misji pomagają mu: wesoła myszka Tuffy wraz z resztą innych, nowych przyjaciół. Pełnometrażowa wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek o zwariowanym kocie i przebiegłej myszce. 

Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo i Legenda PantozauraPREMIERA: Scooby Doo: Epoka Pantozaura (Scooby Doo and the Legend of Phantosaur)

Emisja: Sobota 28 listopada 15:15, Niedziela 29 listopada 8:55

Scooby Doo wraz z Kudłatym, Velmą, Daphne i Fredem odkrywają przerażającego Pantozaura – legendarnego dinozaura, który został wskrzeszony by strzec skarbów w pustynnych jaskiniach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz