czwartek, 23 kwietnia 2015

Nowe odcinki Zwyczajnego serialu w CN Polska

Znalezione obrazy dla zapytania Regular ShowOd 27 kwietnia br. w CN Polska widzowie stacji zobaczą premierowe odcinki 6. sezonu Zwyczajnego serialu.


Może się wydawać, że Zwyczajny serial jest naprawdę zwyczajny, ale wszyscy dobrze wiemy, że w przypadku Mordechaja i Rigbiego jest to niemożliwe! Serdecznie zapraszamy na nowe odcinki przedstawiające zadziwiające historie dwójki przyjaciół: sójki Mordechaja i szopa Rigbiego. Obydwaj bardzo ciężko pracują w parku należącym do dobrodusznego Papcia. Sami przyznacie, że wymyślanie wymówek od pracy to nie lada wysiłek. Co zrobić, żeby nic nie robić? To na pewno wiąże się z kłopotami. Czy tym razem uda im się, chociaż raz nie wpaść w tarapaty? Sprawdźcie co znowu wymyśli Wasza ulubiona dwójka! W tych odcinkach wydarzy się sporo. Przekonacie się sami.
źródło: informacja dot. propozycji ramówek stacji na kwiecień 2015 r.

Premierowe odcinki 6. sezonu serialu już od poniedziałku 27 kwietnia o 20:35. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze.

Za polski dubbing do tego serialu jest odpowiedzialne Studio Sonica. W polskiej wersji występują Piotr Bajtlik, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Michał Głowacki, Przemysław Stippa, Miłogost Reczek, Waldemar Barwiński, Aleksander Czyż, Joanna Pach-Żbikowska, Agnieszka Kunikowska oraz Lidia Sadowa. Reżyserką dubbingu jest Miriam Aleksandrowicz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz