sobota, 18 kwietnia 2015

Monika Szklarz dołącza do Turner Broadcasting Systems Polska

Znalezione obrazy dla zapytania Turner Broadcasting Systems PolandMonika Szklarz od kwietnia br. odpowiada za komunikację i PR kanałów rozrywkowych Cartoon Network, Boomerang i TCM w Turner Broadcasting System Polska. Będzie prowadziła i koordynowała działania public relations realizowane dla Grupy, będzie też wspierać swoim doświadczeniem dział marketingu. 


Bezpośrednio podlegać będzie Barbarze Izowskiej-Jędrych, pełniącej funkcję Marketing i PR Managera na Polskę, Słowację i Czechy. Zmiany w biurze prasowym związane są z rozwojem kanałów, a także polskiego biura jako jednego z najważniejszych regionalnych ośrodków Turnera.

Monika Szklarz z branżą PR związana jest od 10 lat. Przez ostanie 8 lat pracowała w Samsung Electronics Polska na stanowisku specjalisty ds. PR. Do jej obowiązków należało tworzenie i wdrażanie strategii public relations dla kategorii telefonów komórkowych. Prowadziła również projekty korporacyjne oraz CSR. Od 2012 roku pracowała w zespole marketingu działu B2B. Monika Szklarz doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Procter and Gamble Prestige Products, w którym bezpośrednio zajmowała się działaniami z zakresu Brand PR produktów marek zapachowych oraz w Banku Zachodnim WBK.

źródło: interaktywnie.com/personalia/monika-szklarz-dolacza-do-turner-broadcasting-system-polska-250716

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz