czwartek, 9 kwietnia 2015

Nowe odcinki serialu Niesamowity świat Gumballa w Cartoon Network

Cartoon Network Polska zaprasza na nowe odcinki serialu "Niesamowity świat Gumballa".Niesamowity świat Gumballa powraca w nowych odcinkach. Jeszcze więcej zwariowanych historii rodzinki Wattersonów! Mama Nicole, Tata Richard, Anais, Darwin i oczywiście Wasz ulubiony Gumball znowu w akcji! Jak przystało na nastolatka, Gumball zdecydowanie nie umie się nudzić. Wraz ze swoimi przyjaciółmi w każdym odcinku przeżywa najdziwniejsze przygody w swoim rodzinnym mieście Elmore. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń. Nic dziwnego, w końcu ma nosa do psikusów, przygód i tarapatów.Sprawdźcie, co nowego go spotka w premierowych odcinkach!
źródło: informacja dot. propozycji programowych Cartoon Network na miesiąc kwiecień
 
Nowe odcinki serialu już od poniedziałku 13 kwietnia o 16:50. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze.

W polskiej wersji dubbingowej tego serialu występują Jakub Zdrójkowski, Mateusz Ceran, Martyna Sommer, Agnieszka Fajlhauer, Cezary Kwieciński, Joanna Pach, Jacek Wolszczak, Mieczysław Morański, Andrzej Chudy oraz Anita Sokołowska. Za polski dubbing do tego serialu jest odpowiedzialne Studio Genetix Film Factory, a za reżyserię dubbingu w sezonie 3 jest odpowiedzialna Dobrosława Bałazy.

W ramach ciekawostki dodam, że przedpremierowo w dniu 5.04.2015 r. wyemitowano jeden z nowych odcinków serialu, a mianowicie odcinek "The Mothers".
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz