sobota, 25 kwietnia 2015

Maraton Mix w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Marathon Mix

A oto rozkład jazdy na Maraton Mix, który widzowie CNa zobaczą 1 maja.

 

 

 

 

 

 

Niesamowity świat Gumball'a

Emisja: Piątek 1 maja 6:40

Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkiej miejscowości Elmore. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody. Reżyseria dubbingu: Beata Kawka. Opracowanie dubbingu: Studio Genetix Film Factory.Młodzi tytani, akcja!

Emisja: Piątek 1 maja 8:55

Serial opowiada o dalszych losach Młodych Tytanów, grupy superbohaterów, w skład których wchodzą: Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg. Serial skupia się w mniejszej mierze na ratowaniu świata i walkach ze złoczyńcami, natomiast przede wszystkim opisuje w komediowy sposób codzienne życie, problemy i wybryki nastoletnich bohaterów, mieszkających razem. Reżyseria dubbingu: Marek Robaczewski. Opracowanie dubbingu: SDI Media Polska.Pora na przygodę

Emisja: Piątek 1 maja 11:00

Dwunastoletni Finn marzy o tylko o tym, aby zostać superbohaterem. Finn został znaleziony w lesie przez psią rodzinę, kiedy był małym chłopcem. Od tego czasu jego najlepszym przyjacielem i przybranym bratem jest Jake, magiczny i gadający 28-letni pies, który wykorzystuje swoje moce przy każdej okazji. Cała rodzina mieszka w niezwykłej Krainie Ooo. W serialu, która jest przepełniony surrealistycznymi postaciami i dziwnymi, postapokaliptycznymi wizjami, nie brakuje jednak typowych elementów dla filmów przygodowych: ratowania księżniczek, walki z potworami i pomagania ludziom w potrzebie. Reżyseria dubbingu: Jerzy Dominik. Opracowanie dubbingu: Studio Sonica.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz