środa, 29 października 2014

Terror Tales of the Park ze Zwyczajnego Serialu w Cartoon Network

Terror Tales of the Park 1.jpgDnia 31 października 2014 r. Cartoon Network Polska zaprasza na premierę specjalnych trzech odcinków Zwyczajnego serialu pt: "Terror Tales of the Park".

Terror Tales of the Park, to jest czwarty odcinek każdego sezonu (począwszy od trzeciego), który dzieli się na 3 segmenty. 


W pierwszym odcinku specjalnym (z sezonu trzeciego), ekipa parkowa opowiada straszne historie, m.in.:  o dawnej lalce Papcia z czasów młodości, o nawiedzonym zboczu, czy też o tym, jak Rigby'ego nawiedził zły czarodziej.


W drugim odcinku specjalnym (z sezonu czwartego), ekipa opowiada straszne historie podczas wyjazdu na imprezę Halloweenową. Zobaczcie, jak duch wujka Mordechaja, chce się na Nim zemścić na kręgielni, czy też historię o nawiedzonym autobusie, a dla bardziej wymagających - historię, w której Mordechaj i Rigby będą musieli porozmawiać z układaczem tapet na ścianach w domu, ale niestety układacz tapet będzie nie tą osobą, co zawsze...


W trzecim odcinku specjalnym (z sezonu piątego), pracownicy parku zakładają się o to, która historia najbardziej przestraszy pozostałych pracowników. Zobaczycie historię, o zabójczym łóżku Rigby'ego, o poprzednim właścicielu parku, oraz o tym jak przez przypadek Mordechaj, Rigby, Atleta i Duch Piątka niszczą dyniową głowę jednemu z duchów.

 

W polskiej wersji dubbingowej tego serialu występują: Piotr Bajtlik, Krzysztof Szczerbiński, Przemysław Stippa, Waldemar Barwiński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Miłogost Reczek, Agnieszka Kunikowska, Małgorzata Szymańska, Aleksander Czyż, Natalia Sikora oraz Michał Głowacki. Za dubbing do tego serialu, jak i do tych specjałów jest odpowiedzialne Studio Sonica.

 

Premiera specjałów "Terror Tales of the Park", już w piątek 31 października o 21:25 w Cartoon Network. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz