sobota, 4 października 2014

Nowe odcinki Steven Universe w Cartoon Network

Od 6 października br. widzowie Cartoon Network będą mogli oglądać nowe odcinki serialu Steven Universe.

Nieposkromiona wyobraźnia, niegasnący optymizm i potężna moc – to wszystko tkwi w jednym, małym chłopcu – Stevenie! Bohater wymyślony przez 27-letnią Rebeccę Sugar, pierwszą kobietę w historii CN, która stworzyła własny serial, wkrótce przeżyje nowe magiczne przygody w nadmorskim Beach City. Steven jest jak żywioł, wszędzie go pełno! Jest uroczy, energiczny i ciamajdowaty. Po mamie odziedziczył magiczny kamień – różowy kryształ, który osadzony jest w jego pępku. Dzięki niemu może generować czarodziejską tarczę. Co prawda nie umie jeszcze zapanować nad tym, kiedy ona się pojawia, ale na każdym kroku stara się zrozumieć swoją moc. Pomagają mu w tym trzy wojowniczki z klanu Kryształowych Klejnotów: Granat, Ametyst i Perła. Dziewczyny traktują Stevena jak młodszego brata, opiekują się nim, strofują go i okazjonalnie zabierają ze sobą na misje, podczas których ratują świat przed niebezpieczeństwami.
W nowych odcinkach Stevenowi nie zabraknie pomysłów na to, by jego niezwykłe życie, stało się jeszcze ciekawsze. Między innymi postanowi wybrać się na przejażdżkę do kina lwem, aby zaimponować Connie. Będzie chciał stać się super silny, po tym jak Granat i Ametyst pokażą mu jak można połączyć siły dwóch klejnotów. Odnajdzie też pokój spełniający życzenia.

źródło: http://www.light.tvpolsat.info/2014/09/nowe-odcinki-steven-universe-w-cartoon-network/

Nowe odcinki serialu już od poniedziałku 6 października o 18:55. Emisja nowych odcinków w dni powszednie. Wraz z premierą nowych odcinków następuje także zmiana w obsadzie dubbingowej tego serialu. Zamiast Macieja Falany w roli Stevena, usłyszymy Janka Rotowskiego. Pozostała część obsady i studio dubbingowe pozostają bez zmian. 

W ten weekend Cartoon Network emituje także specjalny maraton z pierwszymi trzynastoma odcinkami tego serialu. Kontynuacja jutro o 9:00. 

UPDATE: Nowe odcinki Stevena Universe startują jutro o 18:55. Dzisiaj poleci odcinek z puli odcinków 1-13.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz