sobota, 25 października 2014

Kino Boomeranga w Listopadzie 2014

Pora na najświeższe informacje dot. rozkładu jazdy w Kinie Boomeranga na miesiąc listopad 2014 r. Emisja w weekendy o 14:30.


Tom i Jerry: Piraci i kudłaci (Tom and Jerry: Shiver me Whiskers)

Emisja: Sobota 1 listopada

W Świąteczny weekend listopadowy, kanał Boomerang zaprasza na filmy z Tomem i Jerry'm. W sobotę widzowie Boomeranga zobaczą film "Tom i Jerry: Piraci i Kudłaci".Na belzebuba! Wypłyń na oceany i przeżyj najbardziej piracką przygodę z szalonym kocio-mysim duetem w ich nowym, pełnometrażowym filmie!


Tom i Jerry: Wielka ucieczka (Tom and Jerry: The Movie)

Emisja: Niedziela 2 listopada

W Dzień zaduszny widzowie Boomeranga zobaczą film "Tom i Jerry: Wielka ucieczka". Podczas przeprowadzki Tom i Jerry nie zauważyli, że odjeżdza ich samochód z rodziną, więc zostali sami na ulicach nieznanego miasta. W mieście poznali pewną pchłę, psa i dziewczynkę oraz poznali siebie nawzajem.Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo i Duch czarownicyScooby Doo i Duch czarownicy (Scooby Doo and the Witch Ghost)

Emisja: Sobota 8 listopada

Tym razem wrogiem drużyny będzie czarownica. Gdy rozwiązują zagadkę, muszą powstrzymać kolejną wiedźmę, tym razem najprawdziwszą. Ich zadaniem jest odesłanie jej do Księgi Czarów.Garfield Show: Wbrew sztormom (The Garfield Show: Against all Tides)

Emisja: Niedziela 9 listopada

Garfield i spółka, jako piraci wyruszają na poszukiwanie skarbu pirata rudobrodego.  


Leniuchowo: Fioletowa pantera (LazyTown: The Purple Panther)

Emisja: Sobota 15 listopada

Premiera dwuczęściowego odcinka z sezonu trzeciego Leniuchowa w wersji filmowej. Nadchodzi wielkie otwarcie muzeum Leniuchowa. Sportakus w ramach niespodzianki zostawia swój kryształ na noc. Niestety, następnego dnia nie ma po nim śladu. Sportakus oraz dzieciaki decydują się odnaleźć zaginiony kryształ. 


Scooby Doo i Meksykański potwór (Scooby Doo and the Monster of Mexico) 

Emisja: Niedziela 16 listopada

Premiera filmu w czeskiej i holenderskiej wersji językowej. Tym razem wrogiem drużyny będzie El Chupacabra – Potwór z Meksyku.  


Scooby Doo i szkoła upiorów (Scooby Doo and the Ghoul School)

Emisja: Sobota 22 listopada

Kudłaty dostaje propozycję pracy jako trener w żeńskiej Szkole Upiorów Pani Grimwood, do której zabiera ze sobą Scooby’ego i Scrappy’ego. Szkoła okazuje się być najpotworniejszym miejscem, na dodatek, nawiedzonym przez prawdziwe upiory-uczennice, córki: Frankensteina – Elzę, Hrabiego Draculi – Sibellę, Wilkołaka – Winnie, Upiora – Fantazmę, i najmłodszą – Tanis (córkę Mumii). Zadaniem Kudłatego jest jak najlepsze przygotowanie dziewcząt do meczu siatkówki przeciwko kadetom ze szkoły Calloway’a.


Garfield Show: Drzewo lazaniowe (The Garfield Show: The Lasagna Tree)

Emisja: Niedziela 23 listopada


Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami.


Garfield Show: Futrzane opowieści (The Garfield Show: Furry Tales)

Emisja: Sobota 29 listopada

Garfield opowiada historię o księciu Jonie.

Znalezione obrazy dla zapytania Alpha and Omega 2PREMIERA: Zakochany wilczek 2 (Alpha and Omega 2: The Howl-iday  Adventure)

Emisja: Niedziela 30 listopada

Premiera filmu w telewizji. Kontynuacja filmu pt: "Zakochany wilczek" z 2010 r. Kate i Humphrey planują spędzić ze swoimi dziećmi nadciągającą zimę. Niestety dzieciaki znikają. 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz