sobota, 12 kwietnia 2014

Wielkanoc na kanałach Cartoon Network/Boomerang

Cartoon Network Polska oraz Boomerang Polska&CEE zapraszają widzów do spędzenia świąt Wielkanocnych przed telewizorem, przy propozycjach tychże stacji.

 

Na pierwszy strzał idzie Cartoon Network. Już od czwartku 17 kwietnia widzowie będą mogli oglądać poranny Maraton Mix. W Czwartek/Piątek/Sobotę oraz we wtorek 22 kwietnia (od godz. 8:35) zobaczymy po 5 odcinków seriali tj.: Ben 10, Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk, Looney Tunes Show oraz Niesamowitego Świata Gumball'a. Więcej o Maratonie Mix kwietniowo-świątecznym tutaj: http://cnboompoland.blogspot.com/2014/03/kwietniowy-maraton-mix-w-cartoon-network.html

W niedzielę 20.04 oraz w poniedziałek 21.04 w Cartoon Network, widzowie zobaczą MEGA Maraton Totalnej Porażki. Przedrostek MEGA został użyty celowo, ponieważ przez 29,5 godziny (od godz. 13:05 w niedzielę do 18:35 w poniedziałek)* zostaną wyemitowane wszystkie odcinki seriali: Plan Totalnej Porażki, Totalna Porażka w trasie, oraz Totalna Porażka: Zemsta wyspy. W poniedziałek o 18:35 zostanie wyemitowany premierowo odc. 1 piątego sezonu Totalnej Porażki, który będzie miał nazwę Plejada Gwiazd (Total Drama: All-Stars), w którym wystąpią zawodnicy, biorący udział w pierwszych trzech sezonach, oraz zawodnicy z Zemsty Wyspy. Celem jest wygranie miliona dolarów i zdobycie sławy na całe życie. W Plejadzie Gwiazd, Chris MCClean podda zawodników nowym wyzwaniom, a największym wyzwaniem będzie... Tego Wam nie powiem, ponieważ sami musicie się przekonać tego, co czeka Widzów w ramach Totalnej Porażki: Plejady Gwiazd. Od kilku dni Polski CN emituje zapowiedź tego serialu, którą zobaczycie też w ramach posta na tym blogu.

* - Jeśli ktoś odbiera Cartoon Network, dzielący czas antenowy z TCM Central Eastern Europe, to maraton będzie dla tych widzów trwał 20,5h (Niedziela 13:05-21:00 oraz Poniedziałek 06:00-18:35)
 
W ramach kina Cartoon Network zobaczymy Alohę Scooby-Doo. Emisja w sobotę 20 kwietnia o 18:10 i w niedzielę 21 kwietnia o 9:05.


W Boomerangu widzowie zobaczą Maraton z serialem Looney Tunes: Maluchy w Pieluchach. W ramach maratonu zostaną wyemitowane wszystkie odcinki tego serialu. Zanim dorośli, gwiazdy serii kreskówek Warner Bros. pt: "Zwariowane Melodie", byli tacy sami jak my. Ciągle chcieli się bawić, kłócili się o wszystko oraz potrzebowali uwagi. Mam nadzieję, że podczas tego maratonu zostaną wyemitowane także piosenki, których nie doczekaliśmy się w ramach normalnej emisji. Emisja maratonu w dniach 19 i 20 kwietnia 2014 r. od godz. 8:20 do 14:30. Powtórki 15 godzin później czasu środkowoeuropejskiego (czyli od godz. 23:20).

W Wielką sobotę w ramach Kina Boomeranga (zaraz po maratonie) widzowie zobaczą odcinek "The Ghostly Creep from the Deep" z serii The New Scooby-Doo Movies, a w Wielkanocną Niedzielę - Niedzielną gonitwę z serialami: Yogi - Łowca Skarbów, Dastardly i Muttley, Perypetie Penelopy Pitstop oraz Kocią Ferajną. 

W ciągu dnia także zobaczycie Sylwestra i Tweety'ego na tropie, Animaniaków, Toma i Jerry'ego, Flintstonów, Jetsonów, Kaczora Dodgers'a oraz Zwariowane Melodie. 

źródło: zapowiedź prasowa Turner Entertainment na święta Wielkanocne, oraz youtube.com.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz