poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Kino Cartoon Network w maju 2014

Pora na najświeższe informacje nt.: tego, co zobaczymy w ramach Kina Cartoon Network w maju 2014 r. Emisja w weekendy o 9:05 i 18:10.

 

Goonies

Emisja: Sobota 3 maja 9:05

Bracia Mikey (Sean Astin) i Brand (Josh Brolin) znajdują na strychu starą mapę, na której zaznaczona jest droga do ukrytego skarbu. Rycina należała niegdyś do groźnego pirata Jednookiego Willy’ego. Chłopcy wpadają na pomysł, by odszukać skarb. Pieniądze są im bardzo potrzebne – ich rodzice są zadłużeni, a wielka firma budowlana zamierza zburzyć ich rodzinny dom i na tym miejscu wybudować luksusowy klub country. Wraz z czwórką swoich przyjaciół Mikey i Brand wyruszają na niebezpieczną wyprawę. Jeśli wierzyć wskazówkom umieszczonym na mapie, skarb powinien znajdować się na starym hiszpańskim galeonie ukrytym w podziemnej grocie, pełnej pułapek i niebezpieczeństw. Młodzi łowcy przygód znajdują wskazane na mapie miejsce. Jest nim opuszczony budynek, w którym niegdyś mieściła się restauracja. Obecnie ukrywa się w nim rodzina Fratellich, niebezpiecznych przestępców. Dzieciaki odnajdują tajemnicze przejście prowadzące do podziemi restauracji. Ścigani przez groźnych bandytów, pokonując liczne pułapki postawione na ich drodze, przyjaciele przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Aktorka Anne Ramsey otrzymała za swoją rolę nagrodę Saturna. Sean Astin dostał natomiast Nagrodę Młodych Artystów.


Scooby-Doo i Śnieżny stwór (Chill Out Scooby-Doo!)

Emisja: Sobota 3 maja 18:10  

 Film dedykowany twórcy Scooby'ego - Iwao Takamoto, który zmarł w 2007 r. Tym razem detektywi z Tajemniczej Spółki chcą wreszcie odpocząć od duchów, potworów i zagadek. Urlop zamierzają spędzić w Paryżu. Wszystko psują Kudłaty i Scooby, którzy jak zwykle pakują się w kłopoty. Zamiast do Paryża, trafiają... w Himalaje! Co więcej, okazuje się, że mają służyć za przynętę na potwora znanego jako Yeti... Czy Fred i dziewczyny zdołają odnaleźć kumpli i odkryć kolejną tajemnicę?


Scooby-Doo i Meksykański potwór (Scooby-Doo and the Monster of Mexico)

Emisja: Niedziela 4 maja 9:05

Tym razem wrogiem drużyny będzie El Chupacabra – Potwór z Meksyku.  
PREMIERA: Transformers Prime: Łowcy Bestii (Beast Hunters) - Predacons Riding

Emisja: Niedziela 4 maja 9:05, Sobota 31 maja 18:10 

Film wydany jako kontynuacja serialu Transformers Prime. Po zwycięstwie autobotów na Ziemi, Unicron wraca w ciele Megatronu, z zamiarem zniszczenia Cybertronu. Czy uda się autobotom i ich przyjaciołom uratować Ziemię przed Unicronem?


Ben 10: Alien Swarm

Emisja: Sobota 17 maja 9:05   

Nastoletni Ben Tennyson wyłamuje się z organizacji Hydraulików, aby pomóc tajemniczej Elenie w odnalezieniu ojca i uratowaniu świata przed przybyszami z kosmosu. W walce Ben może liczyć na wsparcie kuzynki Gwen i dawnego wroga, Kevina, którzy również posiadają nadprzyrodzone zdolności


Scooby-Doo i Duch Czarownicy (Scooby-Doo and the Witch's Ghost)

Emisja: Sobota 17 maja 18:10

Tym razem wrogiem drużyny będzie czarownica. Gdy rozwiązują zagadkę, muszą powstrzymać kolejną wiedźmę, tym razem najprawdziwszą. Ich zadaniem jest odesłanie jej do Księgi Czarów.   Scooby-Doo i oporny wiłkołak (Scooby-Doo and the Reluctant Werewolf)

Emisja: Niedziela 18 maja 9:05

Kudłaty zostaje zmieniony w wilkołaka przez ludzi Hrabiego Drakuli. Musi zmierzyć się z innymi potworami w wyścigu dookoła Transylwanii. Towarzyszą mu: narzeczona, Scooby i Scrappy.  Ed, Edd i Eddy - Wielkie kino (Ed, Edd'n'Eddy - The Big Picture Show)

Emisja: Niedziela 18 maja 18:10 

Główni bohaterowie wplątują się w wielkie tarapaty. Ich ostatni przekręt wymyka się spod kontroli. Większość zaułka zostaje zdemolowana, a jego mieszkańcy ranni. Edowie nie zdobyli żadnych pieniędzy tym przekrętem lecz niestety wszyscy byli wściekli na dowcipnisiów i chcą pobić ich za to co narobili. Edowie opuszczają swoje domy i uciekają z zaułka nie biorąc nic przez przypadek. Eddy wpada na pomysł ucieczki do swojego starszego brata. Po drodze okazuje się jednak, że nie wie gdzie on jest. 


Scooby-Doo na tropie mumii (Scooby-Doo in Where's my Mummy?)

Emisja: Sobota 24 maja 18:10

Scooby i kumple przyjeżdżają do Egiptu, żeby odwiedzić Velmę, która od pół roku pracuje przy wykopaliskach. Niespodzianka udaje się znakomicie. Niestety, dość szybko pojawiają się kłopoty. Wskutek klątwy mumii Kleopatry książę Omar, Velma, reporter Rock Rivers i pomocnicy dr Amelii von Butch po kolei zostają zamienieni w kamienne posągi. 


 

Tom i Jerry: Piraci i kudłaci (Tom and Jerry: Shiver Me Whiskers)

Emisja: Niedziela 25 maja 18:10 

Na belzebuba! Wypłyń na oceany i przeżyj najbardziej piracką przygodę z szalonym kocio-mysim duetem w ich nowym, pełnometrażowym filmie!


The Garfield Show: Mały kłopot w Wielkich Chinach (Little Trouble in Big China)/Kłopotliwy indyk (Turkey Trouble)

Emisja: Sobota 31 maja 9:05  

francuski serial animowany o przygodach pomarańczowego kota o imieniu Garfield, bohatera komiksów Jima Davisa. Produkcja wykonana w całości techniką komputerową.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz