czwartek, 17 kwietnia 2014

Cartoon Network Polska zapowiada nową produkcję lokalną pt: "Ekspedycja CN"


„Ekspedycja Cartoon Network” to nowy format edukacyjno-przygodowyna antenie polskiej stacji. Cartoon Network rozpoczęło już casting do tego emocjonującego programu. Kanał poszukuje dzieci w wieku 8-12 lat, które uwielbiają przygody i łamigłówki. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia.


 

O programie "Ekspedycja Cartoon Network"

Program „Ekspedycja Cartoon Network” poprowadzi Marcin Mroziński - śpiewak, aktor filmowy i dubbingowy, znany Nam już z prowadzenia teleturniejów - Staraoke, oraz Ben 10: Ostateczne wyzwanie w Cartoon Network. W każdym z sześciu odcinków dzieciom będzie towarzyszył gość specjalny, którzy się nie boją i będą mogli sprostać wyzwaniom. Produkcja rozpocznie się w połowie maja, a premiera programu zaplanowana jest na jesień 2014 roku.
Rwące rzeki, ciemne i tajemnicze jaskinie, wysokie góry i lasy nie do przebycia – to idealne miejsca na przygodę! „Ekspedycja Cartoon Network” to nowoczesna wersja podchodów, w której trójka dzieci z jednej klasy (lub innej zorganizowanej grupy takiej jak np. klub sportowy) wraz z dorosłym gościem specjalnym, utworzą drużynę, by sprostać trzem różnym wyzwaniom postawionym przez prowadzącego.
Na początku przygody i na końcu każdego z trzech zadań, uczestnicy otrzymają współrzędne geograficzne, które poprowadzą ich ku nowej zagadce. Każdy test sprawdzi wiedzę ogólną, techniczną lub umiejętności sportowe uczestników. Jeśli dzieciom uda się rozwikłać zagadkę, dostaną złoty medal, który wymienią na nagrodę pieniężną, na końcu programu. W ciągu całej przygody mogą zdobyć trzy medale. Prawidłowe rozwiązanie zadań przybliża drużynę do finałowej łamigłówki, która daje szansę na znaczne powiększenie kwoty, którą uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie marzenia swojej klasy lub drużyny sportowej.


„Ekspedycja Cartoon Network” to polska wersja niemieckiego programu typu edutainmentpt. „Spurensuche”, który zdobył niemiecką Nagrodę Mediów dla Dzieci – „Białego Słonia” („Der weißeElefant“) na Festiwalu Filmowym w Monachium w 2012/13.
Cieszymy się, że możemy ogłosić produkcję tego ekscytującego programu w Polsce. Ta inwestycja w nową lokalną produkcję ponownie dowodzi jak ważny jest dla nas polski rynek. Jestem pewny, że widzowie pokochają „Ekspedycję Cartoon Network”.mówi Hannes Heyelmann, Senior Vice President iManagingDirector w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, krajach Beneluksu, regionie CEE i w Rosji.

Casting trwa do 30 kwietnia

Kanał Cartoon Network zaprasza swoich widzów do skorzystania z możliwości przyłączenia się do tej przygody. Jedna z sześciu drużyn zostanie wybrana w drodze castingu internetowego. Wszystkie dzieci, w wieku 8-12 lat, które chcą wziąć udziału w programie „Ekspedycja Cartoon Network” proszone są o zebranie trzyosobowej drużyny, w której każdy będzie miał inną funkcję: Mózg, Technik i Sportowiec i przesłanie formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cartoon Network.
Nagrania do programu odbędą się w połowie maja w Bawarii, w miasteczku Bayrischzell, w górach niedaleko Monachium. Widzowie Cartoon Network będą mogli zobaczyć zmagania drużyn jesienią tego roku na antenie stacji.
 

źródło informacji oraz obrazów do informacji: Informacja prasowa Cartoon Network nt: "Ekspedycji Cartoon Network" 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz