piątek, 25 kwietnia 2014

Kino Boomeranga w maju 2014 r.

A oto co Boomerang zaprezentuje dla Nas w ramach swojego kina w miesiącu maju 2014 r. Emisja tylko w soboty o 14:30.


Scooby-Doo i potwór z Loch-Ness (Scooby-Doo and the Loch Ness Monster)

Emisja: Sobota 3 maja

Scooby i reszta muszą pokonać potwora z Loch Ness, zakłócającego zawody nad jeziorem w Szkocji.

Tom i Jerry: Wielka ucieczka (Tom and Jerry: The Movie)

Emisja: Sobota 10 maja

Podczas przeprowadzki Tom i Jerry nie zauważyli, że odjeżdza ich samochód z rodziną, więc zostali sami na ulicach nieznanego miasta. W mieście poznali pewną pchłę, psa i dziewczynkę oraz poznali siebie nawzajem.
Scooby-Doo i Bracia Boo (Scooby-Doo meets Boo Brothers)

Emisja: Sobota 17 maja 

Kudłaty dziedziczy po wujku posiadłość. Jedzie do niej ze Scoobym i Scrappym. Niestety, tam straszy. Przyjaciele wzywają trójkę pogromców duchów, którymi są – bracia Boo.

 

 

Człowiek zwany Flintstonem (The Man Called Flintstone)

Emisja: Sobota 24 maja 

Sekretny agent Rock Slag zostaje ranny podczas pogoni w Bedrock. Szef Slaga decyduje się by na miejsce rannego agenta wstawić Freda Flinstone'a, który wyglądą dokładnie jak Slag. Przygoda prowadzi Freda do Paryża i Rzymu, gdzie jedzie on wraz z żoną Welmą i przyjaciółmi Rubble'ami. Jednak czy Fredowi uda się powstrzymać tajemniczą Zieloną Gęś przed wprowadzeniem jej diabelskiego planu w życie i jednocześnie nie ujawnić swej drugiej tożsamości żonie i przyjaciołom?


 

Scooby-Doo i Baśnie z tysiąca i jednej nocy (Scooby-Doo in Arabian Nights)

Emisja: Sobota 31 maja

Scooby Doo i jego pan - Kudłaty trafiają na dwór Kalifa jak nadworni kontrolerzy jedzenia. Kiedy zamiast tylko spróbować zjadaja cąły obiad przeznaczony dla Kalifa muszą uciekać, ukrywają się w królewskim haremie. Kudłaty, przebrany za uroczą dziewczyne wzbudza zainteresowanie Kalifa i zostaje wybrany jako kandydatka na nową żonę. Chcąc zyskać na czasie przebrany chłopak opowiada Kalifowi różne znane bajki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz