sobota, 29 kwietnia 2017

Nowe odcinki Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania ninjagoFani Ninjago - szykujcie się! Do Cartoon Network wchodzą kolejne odcinki tej serii.

W siódmym sezonie przygód dzielnych wojowników Ninja na horyzoncie pojawi się nowy wróg – Atronix. Walcząc z nim po raz kolejny przekonają się, ile znaczy lojalność i odwaga. Cały czas grozi im także niebezpieczeństwo ze strony Nadakhana, który schwyta i będzie przetrzymywał w niewoli Sensei Wu. O tym, czy Mistrzowi uda się uwolnić, widzowie przekonają się w maju, oglądając nowe odcinki serialu. Wiele wydarzy się także w życiu Kaia, który odkryje kilka ważnych, rodzinnych tajemnic i co najważniejsze, pozna wreszcie swoją matkę.
źródło: http://satinfo24.pl/kwiecien-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/ 

Przypomnę, że za dubbing do serii odpowiada SDI Media Polska, w reżyserii Agnieszki Zwolińskiej. W głównych rolach występują: Grzegorz Kwiecień (Kai), Grzegorz Drojewski (Jay), Przemysław Stippa (Cole), Bartosz Martyna (Zane), Stefan Knothe (Sensei Wu), Monika Pikuła (Nya) oraz Jan Piotrowski (Lloyd).

Emisja nowych odcinków serialu już od poniedziałku 1 maja o 16:00. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Pierwotnie planowano emisję nowych odcinków od 24 kwietnia, lecz z przyczyn technicznych została przełożona o tydzień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz