piątek, 21 kwietnia 2017

Nowe odcinki Justice League Action w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Justice League ActionBatman, Superman, Wonder Woman oraz ich pomocnicy w Lidze Sprawiedliwych wracają z nowymi odcinkami Justice League Action do Cartoon Network.


W kwietniu Cartoon Network zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami Ligi Sprawiedliwych. Najpotężniejsi superbohaterowie znani z komiksów DC Comics po raz kolejny zjednoczą siły, by stanąć w obronie planety Ziemi. Z więzienia ucieknie niebezpieczny Black Adam, który za wszelką cenę będzie chciał przejąć kontrolę nad światem. Choć wydaje się, że nikt nie jest w stanie go powstrzymać, Batman, Superman i Wonder Woman zdecydują się stawić mu czoła. Z pomocą przyjdą im pozostali członkowie Ligi Sprawiedliwych.
źródło: http://satinfo24.pl/kwiecien-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/

Przypomnę, że za dubbing do serii odpowiada studio MASTER FILM, w reżyserii Andrzeja Chudego. W głównych rolach występują: Jacek Rozenek (Clark Kent/Superman), Agnieszka Fajlhauer (Diana Prince/Wonder Woman), Radosław Pazura (Bruce Wayne/Batman) oraz Bartosz Wesołowski (Firestorm), Waldemar Barwiński (Hawkman) i inni

Nowe odcinki serialu już w niedzielę 23 kwietnia o 20:10. Emisja nowych odcinków (2-4, 22-26) w dniach 23 i 30 kwietnia o tej samej porze. Powtórki w soboty o tej samej porze.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz