wtorek, 18 kwietnia 2017

Nowe odcinki Niesamowitego świata Gumballa w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania The Amazing World of GumballGumball i jego paczka wraca z nowymi odcinkami do Cartoon Network.


Czas na piąty sezon przygód Gumballa Wattersona. Główny bohater jak zwykle ma głowę pełną zwariowanych pomysłów, które wprowadzi w życie wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem – pomarańczową rybką - Darwinem. Razem będą chcieli opracować kolejny genialny plan przejęcia władzy nad światem i spróbują swoich sił w roli detektywów - będą śledzić chłopca, z którym zaprzyjaźni się siostra Gumballa – Anais. O tym, jak skończy się ta zabawa, widzowie przekonają się, oglądając nowe odcinki „Niesamowitego świata Gumballa” w kwietniu w Cartoon Network.
źródło: http://satinfo24.pl/kwiecien-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/

W związku z premierą 5. sezonu może zostać zmienione studio, które opracowało dubbing do serialu (przypuszczam, że za dubbing odpowiada już SDI Media Polska). Przypomnę, że przez 4 sezony za dubbing odpowiadało Studio Genetix Film Factory, a w głównej obsadzie wystąpili: Hubert Szczurek (Gumball), Mateusz Ceran (Darwin), Martyna Sommer (Anais), Agnieszka Fajlhauer (Nicole) oraz Cezary Kwieciński (Richard).  

Premiera nowych odcinków od jutra (środa) 19 kwietnia o godz. 16:55. Nowe odcinki w dni powszednie do 15 maja o tej samej porze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz