sobota, 10 grudnia 2016

Tom i Jerry: Pomocnicy Świętego Mikołaja z dubbingiem ze studia MASTER FILM

Znalezione obrazy dla zapytania Tom and Jerry Santa Little HelpersZnana już jest lista realizatorów dubbingu do bożonarodzeniowego 21-minutowego filmu produkcji Warner Bros. z Tomem i Jerry'm w roli głównej.

 

Dubbing do Toma i Jerry'ego: Pomocników Świętego Mikołaja został wykonany w studiu MASTER FILM (nie jak przypuszczałem we studiu SDI Media Polska, po tym jak SDI przejęło od Master Filmu dubbingowanie serialu Tom i Jerry Show) i wyreżyserowany przez Jacka Kopczyńskiego. W głównych rolach wystąpili: Julia Kołakowska-Bytner (Tuffy), Jarosław Boberek (Sumienie Toma), Grzegorz Pawlak (Święty Mikołaj), Katarzyna Kozak (pani Mikołajowa) oraz Malwina Jachowicz (Cindy). Za informację dziękuję serdecznie użytkownikowi +serplesniowy2

Przypomnę też, że film ten był emitowany w polskiej wersji lektorskiej opracowanej na zlecenie HBO i czytanej przez Macieja Gudowskiego.

Premiera filmu w wersji dubbingowej odbyła się dzisiaj (sobota 10 grudnia) o 8:45 w Cartoon Network. Film ten zostanie przypomniany też jutro (11 grudnia) oraz 26 grudnia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz