poniedziałek, 5 grudnia 2016

Justice League Action w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Justice League ActionOd wczoraj, tj. niedziela 4 grudnia, w Cartoon Network jest emitowany kolejny serial Warner Bros. Animation i DC Comics poświęconym bohaterom Ligi Sprawiedliwych - Justice League Action. Serial w Polsce zadebiutował 2 tygodnie wcześniej, niż w USA.


Superman, Batman, Wonder Woman i inni bohaterowie znani z komiksów DC Comics znów stają do walki w obronie Ziemi. W nowej, przepełnionej akcją animacji „Justice League Action” przyjdzie im zmierzyć się z największymi wrogami.
Liga Sprawiedliwości to drużyna, która każdego dnia staje do walki w obronie naszej planety. W jej skład wchodzą popularni superbohaterowie z komiksów DC Comics. W nowej animacji „Justice League Action” poza najbardziej znanymi postaciami, takimi jak Batman, Superman czy Wonder Woman pojawi się jeszcze ponad 100 bohaterów, wśród których będą waleczni herosi i podstępne czarne charaktery.
Członkowie Ligi Sprawiedliwości każdego dnia są gotowi na wielkie wyzwania. Drużynę czeka nieustająca walka z największymi wrogami, którzy władają nadprzyrodzonymi mocami i posiadają tajniki czarnej magii. Superbohaterowie staną twarzą w twarz z groźnymi przybyszami z kosmosu, a ich starcia dostarczą widzom wielu emocji.
źródło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System


Za polski dubbing do serialu odpowiada studio MASTER FILM (a nie jak do tej pory w przypadku seriali WB Animation DC Comics studio SDI Media Polska) w reżyserii Andrzeja Chudego. Opracowanie dialogów powierzono Bartkowi Fukietowi. W głównych rolach występują: Jacek Rozenek (Superman), Radosław Pazura (Batman) oraz Agnieszka Fajlhauer (Wonder Woman). Polscy widzowie powinni kojarzyć głosy Rozenka i Pazury z innych seriali WB DC Comics (Superman: The Animated Series oraz Batman: Odważni i bezwzględni) również dubbingowanych w studiu MASTER FILM.

Premiera serialu odbyła się wczoraj 4 grudnia o 20:15. Nowe odcinki serialu będą emitowane w dniach 11 i 18 grudnia o tej samej porze.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz