piątek, 16 grudnia 2016

8. sezon Pory na przygodę z dubbingiem od SDI Media Polska

Znalezione obrazy dla zapytania Adventure TimeJeszcze nie zakończył się w Polsce sezon 7. serialu "Pora na przygodę" emitowanego w Cartoon Network, a już otrzymano informację o tym że 8. sezon zostanie zdubbingowany przez SDI Media Polska.

 

Przypomnę, że sezony 1-7 były dubbingowane przez Studio Sonica w latach 2011-2016, w reżyserii Jerzego Dominika. W głównych rolach wystąpili: Grzegorz Drojewski (Finn), Stefan Knothe (Jake), Agnieszka Fajlhauer (Królewna Balonowa), Klementyna Umer (BMO, Marcelina - Królowa Wampirów, Panna Jednorożek) oraz Wojciech Paszkowski (Simon Petrikov/Lodowy Król). Na obecną chwilę nie wiadomo, czy SDI zachowa obsadę znaną z poprzedniej wersji dubbingu, czy też zdecyduje się na zastępstwa. Na obecną chwilę wiadomo też, że dialogi zostaną opracowane przez Piotra Lenarczyka.

źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Pora_na_przygod%C4%99!


Będzie to zarazem kolejny oryginalny serial Cartoon Network, który będzie dubbingowany przez studio SDI Media Polska. Przypomnę, że SDI dla stacji Cartoon Network dubbinguje od 2015-16 seriale tj.: Steven Universe, Zwyczajny serial, Ben 10 oraz Atomówki. 

Poprzednie sezony Pory na przygodę widzowie mogą oglądać w dni powszednie o 20:10 w Cartoon Network.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz