wtorek, 2 czerwca 2015

Maraton Mix w dniach 4-5 czerwca w Cartoon Network

Sprawdźcie co stacja Cartoon Network przygotowała dla Was w ramach Maratonu Mix w dniach 4-5 czerwca.


Niesamowity świat Gumballa (The Amazing World of Gumball)

Emisja: Czwartek 4 czerwca 6:25

Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkiej miejscowości Elmore. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody. Reżyseria dubbingu: Beata Kawka. Opracowanie dubbingu: Studio Genetix Film Factory.
 

Znalezione obrazy dla zapytania ClarenceClarence 

Emisja: Czwartek 4 czerwca 8:40

Serial opowiada o perypetiach młodego chłopca imieniem Clarence, który jest we wszystkim optymistą i chce zarazić swoim entuzjazmem cały świat. Razem ze swoimi przyjaciółmi – Jeffem i Sumo przeżywa niesamowite przygody. Reżyseria dubbingu: Agnieszka Matysiak. Opracowanie dubbingu: Film Factory Studio. Pora na przygodę (Adventure Time)

Emisja: Piątek 5 czerwca 6:25

Dwunastoletni Finn marzy o tylko o tym, aby zostać superbohaterem. Finn został znaleziony w lesie przez psią rodzinę, kiedy był małym chłopcem. Od tego czasu jego najlepszym przyjacielem i przybranym bratem jest Jake, magiczny i gadający 28-letni pies, który wykorzystuje swoje moce przy każdej okazji. Cała rodzina mieszka w niezwykłej Krainie Ooo. W serialu, która jest przepełniony surrealistycznymi postaciami i dziwnymi, postapokaliptycznymi wizjami, nie brakuje jednak typowych elementów dla filmów przygodowych: ratowania księżniczek, walki z potworami i pomagania ludziom w potrzebie. Reżyseria dubbingu: Jerzy Dominik. Opracowanie dubbingu: Studio Sonica.Wujcio Dobra Rada (Uncle Grandpa)

Emisja: Piątek 5 czerwca 8:40

Serial opowiada o perypetiach Wujcia Dobrej Rady, który jest wujkiem i dziadkiem wszystkich na świecie oraz magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w poważnych kłopotach, zmieniając przy tym ich życie raz na zawsze. Mieszka w kamperze, który jest magicznym domkiem na kołach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Torbą Borbą, Wielką Realistyczną Latającą Tygrysicą, Stefkiem Pizzą oraz panem Gustawem przeżywają niesamowite przygody. Reżyseria dubbingu: Anna Apostolakis-Gluzińska Opracowanie dubbingu: Start International Polska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz