środa, 4 marca 2015

Za bramą ogrodu z Maćkiem Musiałem w obsadzie dubbingowejZnalezione obrazy dla zapytania Over the Garden Wall

Polski oddział Turner Entertainment ogłosił, że w polskim dubbingu serialu "Over the Garden Wall", usłyszymy Macieja Musiała - znanego aktora telewizyjnego (rola Tomka w Rodzince.pl) i dubbingowego.  

 

Zupełnie nowy mini-serial z dubbingiem Macieja Musiała już wkrótce na antenie Cartoon Network! Za bramą ogrodu przedstawia historię dwóch braci: Wirta i Grega, którzy zostają uwięzieni w tajemniczym, magicznym lesie. Chłopcy razem przemierzają nieznane im dotąd ścieżki, starając się odnaleźć drogę do domu. Ich dobrym duchem jest stary, mądry leśnik, od którego otrzymują mnóstwo ważnych wskazówek. By wrócić do domu bracia muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom i rozwiązać wszystkie podstępne zagadki lasu… W rolę starszego brata, Wirta, wciela się aktor Maciej Musiał. Koniecznie sprawdź,jaki będzie finał tej opowieści!
źródło: zapowiedź prasowa Cartoon Network dot. ramówek stacji na marzec 2015

W Polsce mini-seria będzie emitowana od poniedziałku 30 marca o godz. 16:25 w Cartoon Network. Za dubbing do tego serialu jest odpowiedzialne Studio Film Factory, znane z tworzenia dubbingu do seriali Generator Rex, Clarence, itp... Reżyserką dubbingu w tym serialu jest Agnieszka Matysiak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz